كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ارتباط شناسی ؛ ارتباطات انسانی : میان فردی ، گروهی ، فردی

ارتباط شناسی

نویسنده: مهدی محسنیان راد
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 607
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 17

 

مروری بر کتاب

این اثر به قصد تعریف و تجزیه و تحلیل انواع ارتباطات انسانی، ارتباطات انسان با انسان، حیوان و ماشین را مورد مطالعه قرار داده است و بیش از همه، در مورد انواع ارتباطات انسان با انسان اعم از کلامی و غیر کلامی بحث می کند و پس از تشریح انواع مدل های مطرح شده در این حوزه از دانش، در نهایت یک مدل مناسب برای این ارتباط ارائه می دهد.

مؤلف با استفاده از پژوهش های میدانی خود با ارائه تعریفی از ارتباطات، مدل ویژه ای از ارتباطات را که بر پایه معنی استوار است مطرح می کند و معتقد است معنی جزء نخستین هر ارتباط است و هدف اصلی آن تأثیرگذاری بر مخاطبان و تولید پیام نتیجه آن است.

کتاب حاضر، با دو مقدمه از حمید مولانا درباره واژه و مفهوم ارتباطات و دکتر معتمدنژاد با عنوان سیری در تحول مطالعات ارتباطی، در هشت بخش به تشریح موضوعات مختلف ارتباطات می‎پردازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ارتباط شناسی ؛ ارتباطات انسانی : میان فردی ، گروهی ، فردی

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 99345
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال

برچسب ها: مهدی محسنیان راد, ارتباطات, جامعه شناسی رسانه, کتاب ارتباط شناسی ؛ ارتباطات انسانی : میان فردی ، گروهی ، فردی