کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
ارتباط تصویری از چشم انداز نشانه شناسی

ارتباط تصویری از چشم انداز نشانه شناسی

نویسنده: فهیمه پهلوان
ناشر: دانشگاه هنر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

 مطالعه بین رشته ای این کتاب که به مباحث ارتباطات و نشانه شناسی، روش تحلیل مفاهیم ضمنی آثار گرافیکی و تحلیل های پیمایشی توجه دارد از نکات مثبت کتاب می باشد.

فهیمه پهلوان متولد سال 1329 تهران است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1348 در دانشکده هنرهای تزیینی - تهران آغاز کرد و در سال 1356 موفق به اخذ فوق لیسانس در رشته گرافیک شد.وی از سال 1351 به عنوان طراح گرافیک در زمینه های گوناگون؛ تصویرسازی کتاب، مجلات، طراحی آرم، پوستر، اسباب بازی های کمک آموزشی برای کودکان و طراحی لوحه های آموزشی و فرهنگی فعالیت کرده است. از سال 1367 تدریس در دانشگاه را شروع کرد و از سال 1369 عضو هیات علمی دانشگاه هنر است.

از وی تاکنون سه کتاب به چاپ رسیده است. دو کتاب به نام های:« حروف شناسی و کابرد خط در گرافیک» 1364 و «پایه و اصول صفحه آرایی» 1374؛ برای تدریس در دبیرستان های هنری توسط وزارت آموزش و پرورش و کتاب« درآمدی بر تحلیل عناصر تصویری در آرم» توسط دانشگاه هنر در سال 1381.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ارتباط تصویری از چشم انداز نشانه شناسی

  • 250,000ریال
  • 215,000ریال

برچسب ها: فهیمه پهلوان, گرافیک, طراحی, فلسفه هنر, هنرهتی تجسمی, کتاب ارتباط تصویری از چشم انداز نشانه شناسی