منو
سبد خرید

ارتباط بدون خشونت ، زبان زندگی

ارتباط بدون خشونت ، زبان زندگی
درحال حاضر موجود نمی باشد
ارتباط بدون خشونت ، زبان زندگی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 148224 - 61/2
  • وزن: 0.30kg
0 ریال

ارتباط بدون خشونت ، زبان زندگی

نویسنده: مارشال روزنبرگ
مترجم: کامران رحیمیان
ناشر: اختران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 4


مروری بر کتاب

بیایید خودمان تغییری شویم که در دنیا جستجویش می کنیم

سال ۲۰۱۵، کتابی در آمریکا منتشر شد که نظرهای زیادی را به خود جلب کرد. Nonviolent communication, language of life یک کتاب خودیاری کاربردی است که بر اساس مدل nvc نوشته‌شده است. این مدل شامل دو بخش همدردی و صداقت و چهارعنصر مشاهده، احساسات، نیازها و درخواست‌هاست. آنچه این کتاب می‌گوید این است که برای داشتن یک ارتباط مؤثر که حاوی خشونت نباشد این مراحل کمک‌کننده هستند. وقتی شما مشاهده‌گر خوبی باشید، یعنی با دقت ببینید و بشنوید و سعی کنید مسئله را درک کنید در جای درستی قرار خواهید گرفت. در مرحله‌ی بررسی احساسات خواهید فهمید که دقیقاً چه احساسی و به چه دلیل در شما برانگیخته‌شده و بعد می‌توانید بفهمید برای کنترل احساسات ناخوشایند و برطرف کردن آن‌ها چه باید کرد و در آخر می‌توانید نیازتان را به‌درستی بیان کنید و برای آن پاسخ بخواهید. این باعث می‌شود خشم شما برانگیخته نشود، طعنه نزنید، مسائل دیگر را پیش نکشید و سرزنشگر نباشید، در حقیقت استفاده از این مدل باعث خواهد شد یک رفتار بالغانه و خالی از خشونت داشته باشید که در درازمدت باعث خواهد شد تعامل سازنده‌ای را تجربه کنید.

ارتباط بدون خشونت، زبان زندگی خوانندگان زیادی در سراسر جهان دارد و تاکنون به زبان‌های متعددی برگردانده شده است. خواندن این کتاب می‌تواند چشم‌های شما را نسبت به عناصر مخربی که می‌توانند بدون آنکه بفهمید ارزشمندترین روابطتان را با آسیب مواجه کنند، باز کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات