کتاب ارتباط با ارواح فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب فرا روانشناسی انتشارات عطائی

ارتباط با ارواح

نویسنده: آلان کار
مترجم: حسن سعد
ناشر: عطائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 352
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1364 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب

آیا اصولا ارواح مردگان توجهی به عالم دنیائی دارند؟ و از جریانات دنیا که در آنجا زندگی می کردند باخبرند؟ و تاثیر رفتار بازماندگان، در افعال و نتایج کار آنها چیست؟ و از این برقراری ارتباط چه نفعی عایدشان می گردد؟ و به چه نحوه است؟

آلان کاردک، معروفترین محقق روانپژوه فرانسوی است که در واقع وی را پرچمدار روانپژوهی نوین و گردآورنده قواعد و اصول این مبحث اخلاقی و علمی باید دانست.او علاوه بر درجه دکترای پزشکی، در رشته های تعلیم و تربیت و زبان شناسی هم، مقامی شامخ احراز نموده است.

با اینکه اکنون از تاریخ تالیفات آلان کاردک زمانی نسبتا دراز می گذرد و در این مدت در مباحث مختلف علمی از جمله در روانپژوهی اکتشافات عمده و جدیدی شده است، با این حال هنوز تالیفاتش مورد استفاده بوده قواعد و نظریاتش کماکان به قوت خود باقیست، به طوری که تمام نوشته ها و آثارش (مخصوصا این کتاب) تا کنون چندین بار تجدید چاپ شده است.

به طور جدی به مطالعه پدیده های مغناطیسی (مانیه تیسم ) پرداخت و طولی نکشید که به دنبال یک سلسله تحقیقات عمیق درباره پدیده های  شگرف روحی ، بالاخره ناگزیر گردید . اذعان آورد که آدمی بعد از مرگ جسمانی کماکان به موجودیت خود ادامه می دهد و احیانا ممکن است از طریق (مدیوم ها ) بازماندگان زمینی ارتباط پیدا کند . همین که آلان کارداک نسبت به واقعیت پدیده های روحی اطمینان یافت ، به یک سلسله آزمایش ها و ارتباط های پیاپی و طولانی دست زد . وی در این پژوهش چندان پشتکار و شایستگی نشان داد که تدوین راهنمایی های علمی در باب روانپژوهشی از جانب ارواح عالی به او واگذار گردید ....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ارتباط با ارواح

  • ناشر: عطائی
  • کد کتاب: 98944 - 106/2
  • موجودی: در انبار
  • 500,000ریال

برچسب ها: آلان کار, حسن سعد, فراروانشناسی, ارواح, تناسخ, روانشناسی مرگ, مدیوم, کتاب ارتباط با ارواح