منو
سبد خرید

ارتباطات سیاسی در عمل

ارتباطات سیاسی در عمل
2 تا 3 روز آینده
ارتباطات سیاسی در عمل
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • مدل: 92449
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 23
0 ریال

ارتباطات سیاسی در عمل

نویسنده: دیوید ل. پالتز
مترجم: مهدی شفقتی
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 392
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 3

مروری بر کتاب

دولت‌ها نهادها جنبش‌ها و مخاطبان

کتاب حاضر مشتمل بر چهارده مقاله درباره ارتباط و جنبه های سیاسی آن و تأثیرگذاری کم و بیش نیرومند رسانه ها بر افکار عمومی و تصمیم گیری های دولتی است که در چهار بخش تدوین شده است.

بخش اول نظریه ها ، به مباحث نظری مرتبط با موضوع کتاب یعنی کلیات روش های اعمال قدرت رسانه های گروهی و روند تأثیر آن ها بر تصمیم گیری های دولتی پرداخته می پردازد و نقش رسانه ها را در چارچوب وسیع تر ساختارهای قدرت اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی جامعه بررسی می کند.

بخش دوم گزارش های کشوری ، مجموعه مطالعاتی تحلیلی است درباره نقش رسانه های همگانی در کشورهای مختلف. تأثیر اساسی رسانه ها برای کمک به ثبات سیاسی در نیجریه و مشکلات رسانه های روبه رشد در کشورهای بی ثبات و دچار تورم مانند پرو و فریب افکارعمومی مردم کره جنوبی با استفاده از رسانه های گروهی با هدف حفظ ثبات سیاسی در این کشور ، در بخش دوم این اثر بررسی می شود.

بخش سوم رویدادها ، نهادها ، جنبش های اجتماعی به پوشش خبری رسانه های گروهی از تحولات و وقایع جوامع مختلف و فعالیت نهادها و جنبش های اجتماعی می پردازد. رابطه بین رسانه های گروهی و جنبش های نوین اجتماعی و ارتباط بین رسانه های گروهی و پدیده تروریسم و اثرگذاری پوشش تلویزیونی جلسات مجلسین انگلستان بر افکارعمومی از موضوعات بخش سوم است.

بخش چهارم واکنش مخاطبان ، مخاطبان و واکنش آنان را نسبت به محتوای مطالب رسانه ای بررسی می کند. تأثیر منابع مختلف بر تلاش فعالان سیاسی و حزبی در کانادا برای کسب اخبار و اطلاعات سیاسی ، رسانه ها و نگرش های گوناگون به خشونت سیاسی در آفریقای جنوبی ، اخبار تلویزیونی و سیاسی سازی زنان و ارتباط افکارعمومی و ارتباطات سیاسی موضوعات مطرح شده بخش پایانی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات