كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ارتباطات جهانی در حال گذار

ارتباطات جهانی در حال گذار

نویسنده: حمید مولانا
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

کتاب ارتباطات جهانی در حال گذار با دوری از شیوه های سنتی سازمان دهی مطالب در قالب طبقات رسانه ها یا حیطه های موضوعی، در جستجوی تعدادی مفاهیم کلیدی است تا در چارچوب آن به تجزیه و تحلیل پدیده "ارتباطات جهانی" بپردازد.

در چارچوب مفاهیمی نظیر تاریخ، قدرت، جامعه، مشروعیت و زبان سعی شده است شکاف میان نظریه و عمل و قوه و فعل پر شود و خواننده مفاهیم مزبور را در درون و در امتداد مرزهای ملی و فرهنگی مورد ملاحظه قرار دهد.

مولانا در این اثر استدلالی با طرح طیف متنوعی از موضوعات و ایده های نظری در چارچوب مفاهیمی مانند "دولت" و متحول شدن آن از مدل قبلی به جدید در جهان و مفهوم "امت" در اسلام، "تبلیغ"، "حکومت اسلامی" و جایگاه "ولایت فقیه" در مکتب شیعه، می کوشد برای خوانندگان کتاب محرک مطالعات و ارزیابی های بیشتر باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ارتباطات جهانی در حال گذار

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 4189
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: حمید مولانا, ارتباطات, ارتباطات جهانی, کتاب ارتباطات جهانی در حال گذار