منو
سبد خرید

اراگون ؛ سه گانه میراث جلد اول

اراگون  ؛ سه گانه میراث جلد اول
درحال حاضر موجود نمی باشد
اراگون ؛ سه گانه میراث جلد اول
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 92002 - 63/4
  • وزن: 0.70kg
  • UPC: 32=40
0 ریال

اراگون

نویسنده: کریستوفر پائولینی
مترجم: محمود نورالهی
ناشر: لیوسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 700

اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ : 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

وقتی اراگون سنگ آبی صیقل خورده ای را در جنگل می یابد ، فکر می کند که دیگر دوران بدبختی اش پایان یافته و می تواند بافروش آن ، آذوقه ی زمستانی برای خانواده اش فراهم کند .
اما از درون سنگ ، بچه اژدهایی بیرون می آید و درآن هنگام اراگون متوجه می شود که تصادفاً بازمانده ی یک امپراطوری کهن را یافته است .

زندگی ساده اش یک شبه از هم می پاشد و بالاجباروارد دنیای مخوف تقدیر، جادو وقدرت می شود . اراگون و اژدهای نوپایش ، تنها با شمشیری کهن و راهنمایی قصه گویی پیر، باید از سرزمین های خطرناک و شیاطین تاریک فرمانروایی که شرارت هایش حد و مرز نمی شناسد ، بگذرند و ردای افسانه ای اژدها سواران را به چنگ آورند .
سرنوشت امپراطوری در دستان اراگون است .

سرزمین آلاگیزیا تحت امپراتوری گاباتوریکس شرور در رنج و عذاب است و اراگون و اژدهایش سفیرا تنها روزنه‌ی امید هستند. اما اراگون جوان است و چیزهای زیادی باید یاد بگیرد و به همین دلیل او را به الاسمرا شهر جنگلی الف‌ها می‌فرستند. اراگون و سفیرا در آنجا سحر و جادو، مهارت‌های جنگی و اژدهایش یاد می‌گیرند.

داستان درباره پسری است به نام اراگون  که از کودکی نزد داییش گارو و پسر داییش روران در دهکده ای به نام کارواهال درنزدیکی جنگل اسپاین از رشته کوه های سرزمین الاگیزا زندگی میکند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات