كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ادبیات کودکان و نوجوانان

ادبیات کودکان و نوجوانان

نویسنده: بنفشه حجازی
ناشر: روشنگران و مطالعات زنان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 271
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 10

 

مروری بر کتاب

ویژگی ها و جنبه ها

چرا درباره ی کتاب خواندن کودکان و شیوه های معرفی کتاب به آنان، به خود زحمت فراوان می دهیم و چرا آشنا کردن مربی با چگونگی ارضای نیروی کنجکاوی کودکان و نوجوانان مهم است؟

پاسخ به این سئوال ها و سئوال هایی از این دست، بایستی روشن شود. وگرنه در تلاش خود برای الفت دادن کودکان به کتاب و ایجاد رابطه ای پایدار بین آن دو، گرفتار اشتباهات بزرگی می شویم.

در بخش هایی از این کتاب، در مورد کاربرد ادبیات در زندگی کودکان و نوجوانان، سخن رفته است. اما قبل از بربیت ادبی کودکان، بایستی دلایل این حقیقت که چرا ادبیات برای ما بزرگسالان اهمیت دارد را از نظر بگذرانیم. با این عمل، طرز تفکر ما نسبت به کتاب، مطالعه و مقامی که در زندگی مان دارد روشن می شود و این طرز تفکر بی شک بر روش هایی که در مورد کودکان به کار گرفته می شود، مؤثر خواهد بود...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ادبیات کودکان و نوجوانان

  • 250,000ریال

برچسب ها: بنفشه حجازی, نقد ادبی, مقالات ادبی, ادبیات کودک, نویسندگی, تاریخ ادبیات, کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان