دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

ادبیات فارسی آسان 1

ادبیات فارسی آسان 1
-21 %
ادبیات فارسی آسان 1
  • موجودی: موجود
  • مدل: 149715 - 55/4
  • وزن: 0.30kg
380,000 ریال
480,000 ریال

ادبیات فارسی آسان 1

نویسنده: زینب یزدانی
ناشر: تیرگان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 278
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

ویژه سال اول دبیرستان زیر نظر دبیران برگزیده کشور

همه ما بر این باوریم که امروزه برای دستیابی به اهداف آرمانی آموزش شایسته است از تازه ترین شیوه های تدریس بهره بگیریم و آن را به بهترین شکل در محیط های آموزشی ارائه دهیم. ایجاد انگیزه و علاقه در میان دانش آموزان به آسانی شکل نمیگیرد. استفاده از شیوه های سنتی نه تنها سبب انگیزه و علاقه نمی‌شود، بلکه در بیشتر مواقع، سبب دلزدگی و بیزاری دانش‌آموزان از یادگیری می‌شود.

شاید بهترین راه برای ایجاد انگیزه و علاقه در میان دانش‌آموزان، بهره‌گیری از شیوه های تدریس فعال چون بحث گروهی، بهره‌گیری از وسایل و ابزارهای کمک آموزشی مانند تصویر، فیلم، نوار صوتی و از همه مهم تر، توجه به ادب خوانداری است.بسیاری از معلمان فرهیخته ما علاقه زیادی به تدریس به شیوه‌های نوین دارند. اما به دلیل حجم زیاد کتاب و فرصت کمی که در اختیارشان گذاشته شده است، توانایی بهره‌گیری از تدریس به شیوه های نوین را ندارند.

انتشارات تیرگان با تألیف کتاب فارسی آسان، تلاش کرده این مشکل را برطرف کند و دست معلمان را در انتقال ژرف و مفهومی مطالب زبان وادبیات فارسی باز بگذارد. هرچند این اثر، خالی از کمی و کاستی نیست، اما از دوستان فرهیخته و ادبپرور انتظار داریم که بر ما منت بگذارند و آن کمی‌ها و کاستی‌ها را به ما گوشزد کنند تا از این طریق آنها را برطرف کنیم.

معنی شعر و عبارت های دشوار با زبان ساده
شرح ساده نکته های زبانی و ادبی
نمونه پرسش های تکمیلی وامتحانی
نمونه پرسش های چهار گزینه ای 
در ضمن مجموعه کتاب های فارسی آسان مورد تایید وزارت آموزش و پرورش (رشد) برای تدریس در کلاس می باشد .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات