كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ادبیات ایران

ادبیات ایران

نویسنده: علیرضا دادایی
ناشر: دفتر پژوهش های رادیو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 400
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

انتشار متون رادیویی از آغاز حضور در این رسانه همراه و صمیمی در جامعه ایرانی که به حقیقت، جزئی جدایی ناپذیر از میراث فرهنگی ما را در بردارد، از جمله فعالیت هایی است که دفتر پژوهش های رادیو در جایگاه یگانه ناشر تخصصی در حوزه صدا، این مهم را از نظرگاه خویش دور نساخته است.

کتاب که عنوان برنامه های با اجرای شاعر بلندآوازه معاصر، «ادبیات ایران» شادروان مهدی اخوان ثالث است، مجموعه ای از گفتارهای آن فرزانه هم روزگار در سالهای آغازین دهه 1340 شمسی است که بررسی و بیان اوزان، مثنوی های فارسی، گشت وگذار در شهرهای شعر و ادب، زمان در عصر ناصرخسرو، خوشنویس و شاعر و مثل ها و شعرها و... از مهم ترین موضوعاتی هستند که در این مجموعه گرد آوری شده اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ادبیات ایران

  • 0ریال

برچسب ها: مهدی اخوان ثالث, علیرضا دادایی, ادبیات معاصر ایران, ادبیات فارسی, تاریخ ادبیات ایران, ادبیات ایران, مقالت ادبی, کتاب ادبیات ایران