كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ادبیات امروز آلمان

ادبیات امروز آلمان

گردآوری و مترجم: تورج رهنما
ناشر: چشمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 245
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

کتاب ؛ مجموعه مقالاتی است درباره هفده شخصیت بزرگ ادبی آلمان در قرن بیستم که «تورج رهنما» آن را تدوین کرده است. چهار تن از این شخصیت‌ها، یعنی «توماس مان»، «هرمان هسه»، «الیاس کانه‌تی» و «هاینریش بل»، به دریافت جایزه نوبل در ادبیات توفیق یلفته‌اند.

در ضمن باید یادآور شد که این کتاب، نخستین اثر تحلیلی‌ای است که در زمینه ادبیات امروز آلمان در ایران انتشار می‌یابد. نویسنده کتاب دکتر تورج رهنما در سال‌های اخیر به دریافت دو جایزه بزرگ در آلمان توفیق یافته است: جایزه ادبی شهر هانوور (در سال 2000) و نشان بین‌المللی «گوته» (در سال 2002).

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ادبیات امروز آلمان

  • ناشر: چشمه
  • کد کتاب: 101337 - 20/5
  • موجودی: در انبار
  • 70,000ریال
  • 65,000ریال

برچسب ها: توماس مان, هرمان هسه, الیاس کانه‌تی, هاینریش بل, فرانتس کافکا, برتولت برشت, , تورج رهنما, نویسندگان جهان, نویسندگان, نویسندگان آلمان, ادبیات آلمان, مقالات ادبی, تاریخ ادبیات, کتاب ادبیات امروز آلمان