كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین

اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین

نویسنده: درموت اورایلی
مترجم: گروه مترجمان
ناشر: موسسه فرهنگی هنری سیب سرخ نیکان - ابرار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 156
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

کتاب حاضر به منظور کمک به درمان مشکلات سلوک کودکی و گسترش روش‌های تمرین مددکاری اجتماعی و با تأکید مجدد بر تمرین مبتنی بر شواهد درمانی نوشته شده است. (کار، ۱۹۹۹) همچنین در صدد است اثر مثبتی را که روش‌های رفتاری به طور عام و تحلیل رفتار کاربردی به طور خاص می‌تواند در ساخت تمرین مددکاری اجتماعی داشته باشد، نمایش دهد. در طول ۲۵ سال گذشته، درمان اختلال سلوک از یک موقعیت حاشیه‌ای و جایی که آن را بی‌فایده و در برابر خدمات درمانی و اجتماعی مقاوم در نظر می‌گرفتند به سوی موقعیت فعلی به عنوان نقطه‌ی تمرکز خدمات بهداشتی، اجتماعی و استراتژی‌های سیاسی حرکت کرده است.
امروزه دیگر این اختلالات نتیجه‌ی آسیب‌شناسی فردی ستیزه جویانه محسوب نمی‌شود و مرتبط با عوامل فردی، خانوادگی و اجتماعی و به‌صورت درمان‌پذیر در نظر گرفته می‌شود. انجام تحقیقات بسیار درباره‌ی این مسئله و آموزش رفتاری والدین چشم انداز‌ها را تغییر داده و اساس خوش‌بینی را در این زمینه فراهم کرده است. این کتاب به ارائه‌ی معرفی جامعی در زمینه‌‌ی اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین (BPT) می‌پردازد و برای تکمیل تعدادی از متون برجسته در این زمینه طراحی شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین

  • 280,000ریال

برچسب ها: درموت اورایلی, یوسف جمالپور, ابوالفضل فلاحی, محمد احمدی, روانشناسی کودک, اختلالات سلوک, کتاب اختلال سلوک و آموزش رفتاری والدین