منو
سبد خرید

احیای سنت ها با رویکرد نو

احیای سنت ها با رویکرد نو
درحال حاضر موجود نمی باشد
احیای سنت ها با رویکرد نو
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 105838 - 52/3
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 15 = 17.9
0 ریال

احیای سنت ها با رویکرد نو

نویسنده: عین اله مسیب زاده
ناشر: سوره مهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 414
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

موسیقی کلاسیک ایرانی به مثابه تاریخ تمدن زنده کشور است که همچون آثار باستانی معرف فرهنگ غنی ایرانی بوده و نیاز به حمایت های جدی معنوی و مادی دارد وقتی می گوئیم موسیقی منظور موسیقیدانان  اساتید هستند که با تولید موسیقی فاخر ایرانی متخصص آسایش نسبی و امنیت مادی زندگی آنها می باشد . چرا که در غیر اینصورت گنجینه فرهنگی نهفته در سینه آنها مجال بروز و انتقال نیافته و فانی خواهد شد.

نخستین منوگرافی موسیقی ایران با موضوع مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ایران کوشیده است با جمع آوری تمام اطلاعات موجود و ترجمه تمام منابع خارجی مرتبط و مصاحبه با اکثر اساتید کنونی موسیقی ایرانی که در مرکز فوق  پرورش یافته اند و مشاوره با تمام مسئولین و مدیران مرکز که در دسترس بودند ؛ تحلیل جامعی از عواملی داشته باشد که طی فرآیندی موسیقی اصیل  و سنتی ایرانی را از هلاک تدریجی رهانیده و به جایگاه فعلی رسانده اند  و تلاش مضاعفی برای فراهم سازی زمینه ای برای تحقیق های بعدی در تشخیص آسیب هنر والا در سکون امروزی آن و طراحی ساز و کاری برای شکوفائی آن در آینده نزدیک با تاکید بر توفیق قایل توجه آن در دهه های 6 و 7 در ارتباط با مرکز است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات