كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
احیا

احیا

نویسنده: استفن کینگ
مترجم: لادن کاظمی
ناشر: در دانش بهمن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 521
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 2 

 

مروری بر کتاب 

کتاب حاضر، بر داستان کشیشی تمرکز می‌کند که بعد از یک حادثه وحشتناک تمام باورها و عقاید خود را از دست می‌دهد.
این داستان در لحظه‌ ای شروع می‌شود که «جیمی مورتان»، راوی داستان، احساس می‌کند سایه‌ای رویش افتاده است. این سایه «چارلز جیکوب» کشیش جدید شهر است.

ملاقات با او ارتباطی خاص را به وجود می‌آورد که تا پایان زندگی جیمی طنین‌ انداز خواهد شد و او را به سمت پایانی می‌برد که ناشر کتاب آن را ترسناک‌ترین پایانی که نویسنده تابه‌حال نوشته نامیده است.

در شهری کوچک در نیو انگلند، بیش از نیم قرن پیش، سایه ای روی پسر کوچکی که با اسباب بازی هایش بازی می کند می افتد، جیمی مورتون به سمت بالا نگاه می کند و مردی درخور توجه را می بینید، واعظ جدید شهر. چارلز جیکوبز، همراه همسر زیبایش، کلیسای محلی را تغییر خواهند داد... وقتی که تراژدی گریبان گیر خانواده جیکوبز می شود، این واعظ دوست داشتنی تمام باورهای مذهبی را به سخره می گیرد و از شهر شوک زده تبعید می شود. 

جیمی نیز شیاطین درونی خودش را دارد... او که در میانه سی سالگی به سر می برد و معتاد به هروئین و ناامید است، دوباره با چارلز جیکوبز ملاقات می کند و این ملاقات نتایج سختی برای هردو مرد دربر خواهد داشت. ارتباط آنان تبدیل به عهدی می شود که حتی خود شیطان نیز نمی توانست آن را برنامه ریزی کند و جیمی متوجه می شود که احیا معانی بسیاری دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

احیا

  • 260,000ریال
  • 235,000ریال

برچسب ها: استفن کینگ, لادن کاظمی, داستان های امریکایی, داستان های وحشت, داستان های تخیلی, کتاب احیا