كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
فلسفه حیات

احمق ترین خلاف کاران دنیا

نویسنده: دانیل بالتر
مترجم: فرخ بافنده
ناشر: راشین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

مجموعه داستان مصور

کتاب حاضر، دربردارندۀ 90 داستان از خلاف‌کاران سراسر دنیا است که به دلیل اشتباه‌های عجیب و ساده خویش، به آسانی گرفتار شده‌اند. ماجراهایی که در این کتاب میخوانید واقعی هستند اما اسم ها برای حفظ هویت این احمق ها تغییر کرده است.

...درست عین فیلم‌ها» داستان دو جوان است که تصمیم به سرقت از باجه تئاتر شهر «واشنگتن دی‌سی» را می‌گیرند. آن‌ها ماشینی را برای اجرای این نقشه می‌ربایند، اما اتومبیل در بین راه خراب می‌شود. بنابراین سارقین پیاده خود را به تئاتر شهر می‌رسانند. هنگامی که آن دو مقابل گیشه قرار می‌گیرند، دختر صندوق‌دار که از زمان دبیرستان با آن‌ها آشنا است، آن دو را با نام کوچک، مخاطب قرار می‌دهد.

دو سارق که غافلگیر شده‌اند با عجله عملیات خویش را شروع می‌کنند. اما هنگامی که یکی از آن‌ها قصد دارد سیم تلفن را قطع کند، به اشتباه سیم برق را قطع کرده و بر اثر برق‌گرفتگی بی‌هوش می‌شود. دختر از اوضاع آشفته استفاده می‌کند و اسلحه را از دست سارق دیگر گرفته و بلافاصله با پلیس تماس می‌گیرد....

فهرست

پایان کارتیتو
پاک‌ترین نفس دنیا
ضدحال
شاه‌ دزد
در درام تقدیر
ماموریت ناممکن
نوش جان
نمایش‌ مضحک
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فلسفه حیات

  • ناشر: راشین
  • کد کتاب: 114180 - 93/2
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: دانیل بالتر, فرخ بافنده, داستان های فلسفی, داستان های فرانسوی, کتاب احمق ترین خلاف کاران دنیا