كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
احساس بهتر بهتر شدن بهتر ماندن

احساس بهتر بهتر شدن بهتر ماندن

نویسنده: آلبرت الیس
مترجم: مهرداد فیروزبخت
ناشر: رسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 6 

 

مروری بر کتاب

از مجموعه کتاب های خودیاری

دکتر آلیس در کتاب احساس بهتر، بهتر شدن، بهتر ماندن آخرین نوآوری ها و تجدیدنظرهایش را در رفتار درمانی عقلانی / هیجانی یا REBT با شما در میان می گذارد.او در کتاب کم نظیر توضیح می دهد که فنونی مثل یوگا، مراقبه یا ورزش اگرچه به طور موقت احساس تان را بهتر می کنند ولی این بهتر شدن احساس تان چندان ماندگار نیست زیرا تغییرات فلسفی عمیقی در شما ایجاد نمی کنند.

وی همچنین توضیح می دهد که بسیاری از فنون روان درمانی مثل شرطی سازی ها یا فنون رفتار درمانی و روان کاوی نیز نمی توانند موجب بهتر شدن و بهتر ماندن شما شوند.در نتیجه، اگر می خواهید بهتر شدن خود را ماندگار کنید و زندگی عاقلانه تری برای خود رقم بزنید، بهتر است در کنار فنون اشاره شده از اصول و فنون فلسفی رفتار درمانی عقلانی/هیجانی استفاده کنید. 

او در این کتاب کم‏نظیر توضیح می‏دهد که فنونی مثل یوگا، مراقبه یا ورزش اگرچه به صورت موقت احساس‏تان را بهتر می‏کنند ولی این بهتر شدن احساس‏تان چندان ماندگار نیست زیرا تغییرات فلسفی عمیقی در شما ایجاد نمی‏کنند. وی همچنین توضیح می‏دهد که بسیاری از فنون روان‏درمانی مثل شرطی‏سازی‏هایا فنون رفتاردرمانی و روان‏کاوی نیز نمی‏توانند موجب بهتر شدن و بهتر ماندن شما شوند. در نتیجه، اگر می‏خواهید بهتر شدن خود را ماندگار کنید و زندگی عقلانه‏تری برای خود رقم بزنید، بهتر است در کنار فنون اشاره شده، از اصول و فنون فلسفی رفتار درمانی عقلانی/ هیجانی استفاده کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

احساس بهتر بهتر شدن بهتر ماندن

  • ناشر: رسا
  • کد کتاب: 112576 - 70/6
  • موجودی: در انبار
  • 580,000ریال
  • 465,000ریال

برچسب ها: آلبرت الیس, مهرداد فیروزبخت, خودشناسی, روانشناسی موفقیت, موفقیت, روانکاوی, خودسازی, خودشناسی, کتاب احساس بهتر بهتر شدن بهتر ماندن