دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

نویسنده: لئو بوسکالیا
مترجم: ناهید ایران نژاد
ناشر: روشنگران و مطالعات زنان - خاتون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 336
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 ~ 1371 - دوره چاپ: 3 ~ 1 

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب 

سفری همراه با شادی و عشق

آیا می توانید با اتوبوس به بهشت بروید؟ احتمالا نه ، زیرا "این قلمرو کشف نشده هیچ مقصدی برای آن کشف نشده است." لئو بوسکالیا نویستده کتاب «اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت» این پیش فرض را بررسی می کند که "آیا زندگی برای کسانی که خیلی چیزها را با اشتیاق دوست دارند ، می تواند بهشت باشد."
اما آیا بهشت روی زمین چیز ممکنی است؟ چرا که نه. بهشت دقیقا همان چیزی است که با لذت تمام آن را ایجاد می کنیم. باید به این باور برسیم که با در آغوش گرفتن بسیاری از لذت های زندگی ،می توانیم لذتی نامحدود را از آن خود سازیم.

لئو بوسکالیا ، که پیش از این به بسیاری از ما راه عشق و شادی بیشتر را نشان داده است ، اکنون توصیه های تازه و مفصلی در مورد جستجوی اطراف ما و لذت بردن از چیزهای ساده - غذا ، گل ، موسیقی ، رقص ،کتاب ها ، در هنر ، در خاطرات ، در خانواده های ما و در عشق ورزیدن دارد.

با لئو وارد اتوبوس 9 شوید و خود را به یک سفر هیجان انگیز به قصد رسیدن به بهشت زندگی بسپارید. مطمئن باشید که این مهمترین سفری است که تاکنون انجام داده اید. الهام این کتاب از ستون روزنامه سندیکای لئو بود که در آن بسیاری از این موضوعات برای اولین بار مورد بررسی قرار گرفتند.

مسلم است که اگر قرار بود بهشتی زمینی وجود داشته‌باشد، هرکس آن را به شکل خاصی می‌آفرید. یقینا سفر آسانی نیست، مقصدی نامعلوم، اتوبوس شماره ۹ این محدوده کشف‌نشده، مقصدی عادی ندارد.

آیا شگفت‌انگیز و جالب نیست که ما، حتی در مورد بهشت نیز یکسان نمی‌اندیشیم؟ زندگی کوتاه است. هر یک از ما مسئول بهشت خویشتنیم و لحظه شروع حرکت اکنون است.لازم نیست بهشت را در آینده‌ای دور جستجو کنیم؛ هر اندازه چیزهای زیادی را با شور و اشتیاق دوست بداریم، به زندگی کردن در بهشتی که در همین لحظه در دسترس است، نزدیکتر خواهیم شد.
زندگی برای کسانی که غذا، گلها، موسیقی، خانواده و ... را با شور و شوق دوست می‌دارند، بهشت است. این کتاب راههای دوست داشتن، عشق ورزیدن و در نهایت در بهشت اطراف زندگی کردن را در اختیارتان قرار می‌دهد

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات