كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

نویسنده: لئو بوسکالیا
مترجم: ناهید ایران نژاد
ناشر: خاتون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 344
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

سفری همراه با شادی و عشق

مسلم است که اگر قرار بود بهشتی زمینی وجود داشته‌باشد، هرکس آن را به شکل خاصی می‌آفرید. یقینا سفر آسانی نیست، مقصدی نامعلوم، اتوبوس شماره ۹ این محدوده کشف‌نشده، مقصدی عادی ندارد. آیا شگفت‌انگیز و جالب نیست که ما، حتی در مورد بهشت نیز یکسان نمی‌اندیشیم؟ زندگی کوتاه است. هر یک از ما مسئول بهشت خویشتنیم و لحظه شروع حرکت اکنون است.

لازم نیست بهشت را در آینده‌ای دور جستجو کنیم؛ هر اندازه چیزهای زیادی را با شور و اشتیاق دوست بداریم، به زندگی کردن در بهشتی که در همین لحظه در دسترس است، نزدیکتر خواهیم شد. زندگی برای کسانی که غذا، گلها، موسیقی، خانواده و ... را با شور و شوق دوست می‌دارند، بهشت است. این کتاب راههای دوست داشتن، عشق ورزیدن و در نهایت در بهشت اطراف زندگی کردن را در اختیارتان قرار می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت

  • ناشر: خاتون
  • کد کتاب: 113695 - 48/2
  • موجودی: در انبار
  • 175,000ریال
  • 140,000ریال

برچسب ها: لئو بوسکالیا, ناهید ایران نژاد, روانشناسی عشق, راه و رسم زندگی, شادی, موفقیت, شادی, خودشناسی, خودسازی, کتاب اتوبوس شماره 9 به مقصد بهشت