كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
ابر معمار

ابر معمار

نویسنده: کامبیز جلالی
ناشر: یزدا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 120
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

هستی، آفرینش، معماری - مصور

این کتاب در پی دست یابی به خلاقیت معماری با روشی نو است و بنیادهای خلاقیت را با استفاده از دو مضمون انتزاع و پیچیدگی مطرح می کند، چرا که هر یک نقشی اساسی در فرآیند خلاقیت ایفا می کنند. در واقع بدون به کارگیری آن ها باید خلاقیت را یک شانس و تصادف دانست. اما آنچه در این کتاب مدنظر است ابداع گری سیستماتیک می باشد. شیوه ای که حتی از شانس و اتفاق هم در ایجاد کاری بدیع بهره می برد و احتمال کشف ایده ای خلاقانه را به بیشترین حد خود می رساند.

شیوه‌ای که حتی شانس و اتفاق هم در ایجاد کاری بدیع بهره می‌برد و احتمال کشف ایده خلاقانه را به بیشترین حد خود می‌رساند. در این کتاب نظریه‌هایی مربوط به پدید آمدن حیات و ارتباط آن با عوامل پیچیده در هستی مطرح می‌شود. رویکردهای انتزاعی در خلاقیت، پیچیدگی و انتزاع، کشف ایده‌های خلاقانه در جهان، کاتالیزور خلاقیت از محورهای اصلی موردبحث در این کتاب هستند.

فهرست

انتزاع خلاقیت بر مبنای تکثیر ایده
پیچیدگی راز خلاقانه ی طبیعت
آفرینش در مسیر انرژی پیوند ذهن و هستی یا روح آفرینندگی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ابر معمار

  • ناشر: یزدا
  • کد کتاب: 108327 - 60/2
  • موجودی: در انبار
  • 135,000ریال

برچسب ها: کامبیز جلالی, معماری, مهندسی سازه, نقشه کشی, طراحی, کتاب ابر معمار