منو
سبد خرید

ابرهای دانیال

ابرهای دانیال
درحال حاضر موجود نمی باشد
ابرهای دانیال
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 121307 - 13/3
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 79 = 110
0 ریال

ابرهای دانیال

نویسنده: بختیار علی
مترجم: مهری برهون
ناشر: افراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 512
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب 

این بار بختیار علی نویسنده رمان تحسین‌شده «آخرین انار دنیا» ، با نوشتن رمان فلسفی-روان‌شناختی زندگی امروز ما را روایت کرده است. روایت ترس و اضطراب و وحشت شناوری که در فضای زندگی‌مان وجود دارد ، از طریق خواب و کابوس افراد نمود عینی پیدا می‌کند و در تلفیق شوم و نامیمونی با اهداف سودجویانه رهبران سیاسی منجر به جنگ و جنون می‌شود.

جنونی که اپیدمی شده و انسان را گرگ می‌کند ... در چکاچاک تیغ و چاقوهایی که برمی‌کشند ، در میان انبوه ماسک‌هایی که بر چهره‌ها می‌گذارند و در استحاله باورنکردنی افراد ، قهرمان یا قهرمانانی را می‌بینیم که با عبور از این دنیای پر خون و خیانت و تضاد و تزویر رهایی و رشد انسان را دوباره معنی می‌کنند.

آن‌چه مرا وادار می‌کرد تا حد مرگ فریاد بزنم و گریه‌کنم ، ابعاد وحشتناک چرخ جنون و دیوانگی بود ، که همه را در درون خود می‌بلعید. دیوانگی ... دیوانگی ... دیوانگی همه‌جا بود ، در همه مردم ، در همه‌چیز ... همان دیوانگی که در همه‌جا نفوذ می‌کرد و چنان قدرتمند بود که جز گریه کردن وسیله‌ دیگری نداشتم تا با آن بجنگم. نزد من گریه کردن هزار بار شرافتندانه‌تر از خیلی کارهای دیگر از جمله نوشتن به دروغ ، سیاست به دروغ ، اصلاخات مصلحان دروغگو ، و از انقلاب انقلابیون ناصادق بود ...

...ابرهای دانیال حال هیچ خواننده‌ای را خوش نمی‌کند ، او را به سفر رویایی عشق‌های رمانتیک نمی‌برد ، باری به هر جهت باعث سپری شدن لحظلات کسالت‌‌بارش نمی‌شود و به هیچ‌کس هیچ وعده‌ی دروغینی نمی‌دهد ، بلکه انسان را برمی‌انگیزد تا با خود گلاویز شود ، تیغ بردارد و بر پلک‌های بسته‌اش بکشد ، به سفری جسورانه و تلخ و تاریک در اعماق روانش برود ، و مواجهه‌ی نه‌چندان خوشایندی با کنج و زوایای روح پاره‌پاره و متلاشی خود و ناخودآگاه سرشار از ترس و اضطرابش داشته باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات