كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ائتلاف شوم

ائتلاف شوم

نویسنده: کیومرث یزدان پناه درو
ناشر: علمی و فرهنگی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 159
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

بررسی دلایل ژئوپلیتیکی تغییر سیاست های جهانی ایالات متحده آمریکا و انگلستان در نیم قرن اخیر و تاثیر آن بر امنیت بین الملل

بدون تردید، استفاده از توان و ظرفیت های ژئوپولیتیک یکی از ابزارهای مؤثر کسب قدرت و ارتقای سطح آن در 75 سال اخیر بوده است. برخی از کشورهای مطرح دنیا، که به طور ناگهانی در عرصه قدرت جهانی ظهور کرده اند، سیاست های ژئوپولیتیکی بسیار متنوعی را دستور اصلی خود در این مسیر انتخاب کرده اند، و با استفاده از روش ها و تکنیک های پیچیده، به سمت کسب اهداف قدرت طلبانه و هژمونی سلطه حرکت کرده اند.
انگیزه اصلی نگارش کتاب «ائتلاف شوم»، گردآوری مجموعه ای محکم از اطلاعاتی است که به واسطه تغییر رفتارهای ژئوپلیتیکی ایالات متحد امریکا و هم پیمان استراتژیک آن، انگلستان، در جهان معاصر پدید آمده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ائتلاف شوم

  • 100,000ریال
  • 85,000ریال

برچسب ها: کیومرث یزدان پناه درو, سیاست جهانی, انگلستان, امریکا, جامعه شناسی سیاسی, علوم سیاسی, کتاب ائتلاف شوم