كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آیین سخنرانی

آئین سخنرانی

نویسنده: دیل کارنگی
مترجم: هانیه حق نبی مطلق
ناشر: سلسله مهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 252
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب

سخنرانی به طرز موثر و طریقه نفوذ در مردم

اگر در سخنرانی دستپاچه و وحشتزده می‌شوید و یا استرس زیادی بر شما وارد می‌شود چنانکه رشته افکار از دستتان خارج می‌شود، خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم. نویسنده با تکنیک‌های ساده و کاملا کاربردی به شما می‌آموزد که چگونه در زمان سخنرانی اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و بتوانید از بیانی شیوا برخوردار باشید.

سخنوری یا خطابه، فنی است که به وسیله آن گوینده شنونده را به سخن خود اقناع و بر منظور خویش ترغیب می‌کند.پس غرض از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده سخن گوینده را بپذیرد و بر منظور او برانگیخته شود.گوینده‌ای که این فن را به کار می‌برد، خطیب و سخنور نامند و سختی را که این فن در آن به کار برده شود، خطبه و خطابه و نطق و گفتار خوانند.این کتاب تعریف جامع و کاملی از سخنوری و فن و فنون مربوط به آن است.

فهرست 

فصل اول - کسب شهامت و اعتماد به نفس 
فصل دوم - اعتماد به نفس از طریق مقدماتی 
فصل سوم - سخنرانهای مشهورچگونه نطق خود را تهیه می کنند 
فصل چهارم - افزایش قدرت حافظه 
فصل پنجم - عوامل اصلی در سخنرانی موفقیت آمیز 
فصل ششم - رازیک سخنرانی خوب 
فصل هفتم - سکوی سخنرانی و شخصیت 
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آیین سخنرانی

  • ناشر: سلسله مهر
  • کد کتاب: 78408 - 27/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: دیل کارنگی, هانیه حق نبی مطلق, روانشناسی موفقیت, سخنوری, سخنرانی, خطابه, جامعه شناسی روانی, روانشناسی اجتماعی, کتاب آئین سخنرانی, آیین سخنرانی