منو
سبد خرید

آیینه سرتاسر ترک برداشت

آیینه سرتاسر ترک برداشت
درحال حاضر موجود نمی باشد
آیینه سرتاسر ترک برداشت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 111765
  • وزن: 0.20kg
  • SKU: 48230
0 ریال

آیینه سرتاسر ترک برداشت

نویسنده: آگاتا کریستی
مترجم: مجتبی عبدالله نژاد
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 301
اندازه کتاب: پالتوئی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 4


مروری بر کتاب

خانم آگاتا کریستی بدون شک پرآوازه‌ترین نویسنده داستان‌های پلیسی جنایی در سراسر جهان است. قهرمان بسیاری از داستان‌های او یک کاراگاه باهوش کوتاه قد و بذله‌گوی بلژیکی به نام هرکول پوارو است که نظیر خالق خود، در بین ادبیات پلیسی، شهرت و محبوبیت فراوانی دارد.
سال‌هاست که آثار این نویسنده در ایران با اقبال مواجه‌اند. کریستی در طول زندگی خود نزدیک به 80 داستان پلیسی و جنایی نوشته است که از پیش از انقلاب اسلامی تاکنون حدود 60 کتاب (برخی با ترجمه‌های متفاوت) به فارسی ترجمه و در ایران منتشر شده‌اند. رمان «الهه انتقام» این نویسنده داستان دیگری از ماجراهای «خانم مارپل» را نقل می‌کند. شخصیت داستانی مارپل، زن مسن و ماجراجویی است که کنجکاوی او منجر به کشف حقایق مخوفی می‌شود.

خانم جِین مارپل کنار پنجره نشسته بود. پنجره رو به باغی باز می‌شد که روزگاری برایش مایه غرور بود. ولی حالا دیگر نبود. از پنجره به بیرون می‌نگریست و اخمهایش توی هم می‌رفت. مدتی بود که فعالیت در باغ برایش ممنوع شده بود. نباید خم می‌شد، نباید بیل می‌زد، نباید چیزی می‌کاشت، فقط می‌توانست خیلی کم هرس کند. پیرمردی به اسم لایکوک که هفته‌ای سه بار می‌آمد، همه سعی‌اش را می‌کرد. ولی همه سعی‌اش (که چندان هم نبود) به درد خودش می‌خورد. خانم مارپل را راضی نمی‌کرد. خانم مارپل دقیقاً می‌دانست که دنبال چه کاری است و کی باید این کار انجام شود و همین را هم به لایکوک می‌گفت. ولی لایکوک کاری را می‌کرد که در آن نبوغ و استعداد خاصی داشت. یعنی قول می‌داد که آن کار را انجام دهد، ولی انجام نمی‌داد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات