کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
آیا تو آن گمشده ام هستی؟ ؛ سه جلدی

آیا تو آن گمشده ام هستی؟

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: هادی ابراهیمی
ناشر: کلید طلایی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 519
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار:  1382 ~ 1377 - دوره چاپ: 2 

کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

عشق تجربه ای اعجازگونه و قدرتمند است.در ابتدا هر دیدار، هر گفت و گو و هر لحظه، بسیار درست و بی کم و کاست به نظر می رسد، اما به زودی این جاذبه و شیفتگی، به یک رابطه تبدیل می شود و ما با دشواری های شریک شدن زندگی خود با یک انسان روبه رو خواهیم شد.هفته ها به ماه ها مبدل می شوند و روزی از خود می پرسیم، آیا این شخص برای من مناسب است؟

درک کردن انتخاب های عشقی

کنار کسی که دوستش دارید نشسته اید. همان طور که در خطوط چهره اش خیره می شوید با خود فکر می کنید آینده این رابطه به کجا خواهد انجامید. می دانید که او می خواهد با شما ازدواج کند. دوستش دارید وحتی تصورش را هم نمی کنید که بدون او زندگی کنید اما فکر ازدواج با او شما را تا سر حد مرگ به وحشت می اندازد اگر متعهد شوید و بعد دریابید که شخص دیگری هست که با او تفاهم بیشتری دارید چه؟ از کجا بدانید؟ از کجا معلوم که او همان فرد مناسب گمگشته شماست؟...

عشق کافی نیست

عاشق شدن یک تجربه جادویی و قدرتمند است. هر گفتگو هر لحظه در شروع آشنایی کاملا درست و کامل به نظر می رسد. اما چیزی نمی گذرد که جذابیت و شیفتگی تبدیل به یک رابطه می شود و ما با واقعیت های چالش برانگیز سهیم شدن زندگی مان با انسان دیگری روبرو می شویم. و همان طور که اولین هفته های جادویی تبدیل به ماه می شوند روزی خود را در حالی می یابیم که از خود می پرسیم: آیا این فرد برای من مناسب است؟

چطور اینقدر کور بودم؟

همه ما دلمان می خواهد در زندگی خوشبخت باشیم و رابطه خوبی با همسرمان داشته باشیم. بنابرین واضح است که هیچ یک از ما بطور قطع نمی خواهیم کسی را به عنوان شریک زندگی انتخاب کنیم که مناسب ما نباشد. ما واقعا باور داریم که وقتی جفتی برای خود برمی گزینیم تصمیم درستی گرفته ایم اما متاسفانه واقعیت این است که در اغلب موارد این انتخاب ها اشتباهات دردناکی از آب در می آیند....بسیاری از ما افراد نامناسبی را به عنوان شریک زندگی انتخاب می کنیم و در تعجبیم که چرا رابطه خوبی با همسرمان نداریم. بدانیم چه کسی مناسب ماست و از فرد نامناسب اجتناب کنیم.

فهرست

• عشق کافی نیست
• چگونه تا این حد کور بودم
• چرا عاشق می شویم
• چرا و چگونه عاشق می شویم؟
• عاشق شدن به دلایل نادرست
• دوری از فرد نامناسب
• نقطه ضعف های مهلک
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آیا تو آن گمشده ام هستی؟ ؛ سه جلدی

  • 400,000ریال
  • 320,000ریال

برچسب ها: باربارا دی آنجلس, هادی ابراهیمی, روانشناسی خانواده, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی ارتباط, روانشناسی ارتباط, خوشبختی, موفقیت, روانشناسی عشق, عشق, ارتباط زن و مرد, کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی؟