منو
سبد خرید

آکواریوم شماره چهار

آکواریوم شماره چهار
-18 %
آکواریوم شماره چهار
  • موجودی: موجود
  • مدل: 116554 - 119/4
  • وزن: 0.20kg
70,000 ریال
85,000 ریال

آکواریوم شماره چهار

نویسنده: میترا داور
ناشر: آموت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 150
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب

مجموعه 15 داستان

محتوای اغلب این مجموعه داستان در خوانند نوعی تامل و درنگ را موجب می شود. به نظر می رسد شاکله اغلب داستان های  این کتاب بر همکاری مخاطب با نویسنده در جهت تکمیل داستان بنا شده است و به کارگیری نماد در فضای داستانی ار مشخصات دیگر این کتاب است.

...این کتاب در برگیرنده داستان های کوتاه من در دو سال اخیر است که شامل چندین داستان کوتاه بوده و دغدغه من در نگارش تمامی آنها به نوعی معرفی زدگی شهری امروز بوده است. ممکن است نویسنده در کشف و شهود خود برای خلق داستان به سمت و سوهای مختلفی علاقه نشان دهد و با تخیل خود به آن سمت و سو سوق پیدا کند اما به باور من وقتی نویسنده بخش عمده زیستش را در شهر میگذراند با مسائل شهری بیشتر از مسائل بومی اخت می شود و می تواند آنها را دست مایه خلق داستانش قرار دهد.

داستان های من در این مجموعه همگی دارای ساختار و فضای رخدادی است که پیرامون مسائل عادی و روزمره در زندگی شهری است و قهرمانان عمده آن نیز زنان هستند که البته تعمدی هم نیست منتهی با توجه به اینکه نویسنده این داستانها یک زن است به نظرم رسید که راوی آنها نیز باید مانند او یک زن باشد و خودم نیز حس می کردم که بهتر از یک راوی غیر زن بتوانم از پس خلق این داستان ها برآیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات