منو
سبد خرید

آوازهای کوچکی برای ماه

آوازهای کوچکی برای ماه
درحال حاضر موجود نمی باشد
آوازهای کوچکی برای ماه
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 95765
  • وزن: 0.46kg
  • UPC: 978964369824
0 ریال

آوازهای کوچکی برای ماه
نویسنده: گوستاو فلوبر - ژرژ ساند
مترجم: گلاره جمشیدی
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 456
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1
کد کتاب: 95765

 

مروری بر کتاب
نامه نگاری گوستاو فلوبر و ژرژ ساند

دوستی گوستاو فلوبر، نویسنده‌ی مادام بوواری، و ژرژ ساند، بانوی نویسنده، هم‌ رنگ و بوی عشق دارد و هم باور و احترامی دوجانبه است. نامه‌نگاری این دو شمایل بزرگ قرن نوزدهم حال و هوای زندگی روشنفکران، نویسندگان، اشراف، دعواهای ادبی، سلیقه و نگاه‌های متفاوت به هنر و ادبیات در قرن نوزدهم را ترسیم می‌کند.

این اثر دربرگیرنده نامه‌نگاری‌های گوستاو فلوبر با ژرژ ساند، نویسنده فرانسوی درباره موضوعات مختلف است.در این کتاب بیش از 300 نامه از این دو نویسنده فرانسوی قرن نوزدهم آمده و ترجمه این نامه‌ها حدود چهار سال طول کشیده است.

در خلال این نامه‌ها، صحبت‌های بسیاری درباره ادبیات آن دوران و نویسنده‌هایی چون ایوان تورگینف یا ویکتور هوگو و شاعران فرانسوی مطرح می‌شود. بر همین اساس از خلال این نامه‌ها می‌توان اطلاعات بسیاری درباره نویسندگان و شاعران آن دوران به دست آورد.

از سوی دیگر این نامه‌ها بسیار فراگیر است و هر دو نویسنده در ژانرها و موضوعات مختلفی به یکدیگر نامه نوشته‌اند. برای مثال درباره با انقلاب فرانسه، جنگ و ویرانی‌های ناشی از جنگ یا اوضاع پس از جنگ مسایلی در این نامه‌ها مطرح شده است.این در حالی است که پس از جنگ و انقلاب فرانسه سمت و سوی نامه‌ها به سوی فضای صلح و مسایل عاطفی کشیده می‌شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات