كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آن سوی خیال

آن سوی خیال

نویسنده: زهرا اسدی
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 425
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

زندگی یک خیال نیست... زندگی یک سراب نیست. 
می توان آن سوی زندگی را یک خیال و سراب دید... می توان آن را به زیبایی این خیال آراست و پس از آن شاید روزی تمامی آن زیبایی ها را در هم بشکند.

زندگی حقیقتی است به وسعت تمامی لحظات زیبا و به یاد ماندنی.

این رمان، نویسنده‏اى پرسابقه دارد. نویسنده‏اى كه در كتاب حاضر توانایى خود را در ارتباط با همان خوانندگانِ خوبِ انتشارات به اثبات رسانده است. «آن سوى خیال» داستان تجربیات دخترى است كه خواندنش مى‏تواند براى تمام زنان و دختران ما موثر باشد. و علاوه بر آن، سوژه‏ى كتاب به دلیل واقعى بودن و جذابیت، بیشتر و بیشتر خواننده را با خود راهى دیار داستان مى‏نماید.

در این داستان مینا دختری از اهالی جنوب است که در خانواده ای مستمند و پرجمعیت زندگی می کند. مینا که علاقه زیادی به ادامه تحصیل دارد. با پایان دوره دبیرستان، با فشار خانواده برای ازدواج مواجه می شود؛ اما با کمک آقای آرام معلم ریاضی اش شغلی در شرکتی پیدا می کند و برای بهبود وضعیت اقتصادی خانواده مشغول به کار می شود. تا اینکه روزی تاجری از کویت به شرکت آنها می آید که مهمان آقای حجازی رئیس شرکت است. این پیرمد عرب علاقه خاصی به مینا نشان می دهد و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آن سوی خیال

  • ناشر: شادان
  • کد کتاب: 114088 - 40/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 320,000ریال
  • 260,000ریال

برچسب ها: زهرا اسدی, داستان های فارسی, کتاب آن سوی خیال