كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آنچه زنان می خواهند مردان بدانند

آنچه زنان می خواهند مردان بدانند

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: زهرا کرباسیان
ناشر: رامانیوش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 1

کیفیت: در حد نو ~ برخی صفحات کتاب علامت گذاری شده ا ست.

 

مروری بر کتاب

در این کتاب اطلاعاتی درباره خصوصیات روحی و روانی زنان و انتظار آنان از مردان، به منظور چگونگی رفتار و برخورد سالم در زندگی درج شده است، بخشی از کتاب نیز شامل نکاتی درباره روابط جنسی است.

نویسنده خطاب به مردان می گوید: "... با درک بیشتر زنان و یادگیری روش های ساده و عملی شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و خود و همسرتان را شادتر و راضی تر ببنید.

این کتاب را به خاطر شما و شریک زندگی تان نوشتم. فکر می کنم این کاب همان چیزی است که سال ها به انتظارش نشسته اید.شما می توانید این کتاب را به مرد زندگی خود هدیه بدهید تا او نیز اسرار وجود شما را دریابد. به شریک زندگی تان بگویید:«این کتاب رو بخون تا منو بشناسی»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آنچه زنان می خواهند مردان بدانند

  • ناشر: رامانیوش
  • کد کتاب: 94688 - 21/1
  • موجودی: در انبار
  • 80,000ریال

برچسب ها: باربارا دی آنجلس, زهرا کرباسیان, روانشناسی عشق, روابط زن و مرد, روانشناسی روابط, راه و رسم زندگی, موفقیت, کتاب آنچه زنان می خواهند مردان بدانند