كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آنچه باید همسران جوان بدانند

آنچه باید همسران جوان بدانند

نویسنده: ن. م. خداکوف
ناشر: عطائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 190
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1352 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : عالی ؛ عطف کتاب چسب خوردگی دارد

 

مروری بر کتاب 

مصور - مجموعه مقالات و تحقیقات

در اين كتاب برخي امور جنسي و مسائل مربوط به زناشويي مورد بحث قرار مي‌گيرد. عناوين تعدادي از مباحث كتاب بدين شرح است: ازدواج اولين گام زندگي زناشويي، توضيح‌هاي آناتومي و فيزيولوژي اعضاي تناسلي، رشد و بلوغ جنسي، نقش اميال برتر در تمايل جنسي، روش‌هاي جلوگيري از بارداري، عشق متقابل.

زنان زیادی وجود دارند که از نزدیکی جنسی با یک مرد برخوردار می گردند ولی با دیگران سرد هستند. این گفته ی بالزاک را بخاطر بیاوریم که گفته است:" زن در عشق بمانند چنگ است، او اسرار خویش را پیش کسی بازگو می کند که خوب آنرا می نوازد." هر گونه خشونت، بی ادبی، بی حیائی می تواند میل زن را از بین ببرد و رسیدن به اوج شهوت را در وی کندتر سازد.

فهرست

شما زن و شوهر باید بدانید که ...
خصیصه ؛ احساس ؛ واقعیت
توضیحاتی ساده دربیاره مسائل پیچیده آناتومی
رشد و بلوغ جنسی
امیال برتر
تشریح ناهماهنگی
مزاحم محبوبتان نباشید
اختلالات صادق و کاذب
احساس از بین نمی رود
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آنچه باید همسران جوان بدانند

  • ناشر: عطائی
  • کد کتاب: 110624 - 31/1
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال

برچسب ها: ن. م. خداکوف, زناشویی, روانشناسی جنسی, روانشناسی ازدواج, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی خانواده, ارتباط زن و مرد, روانشناسی عشق, ازدواج, کتاب های نایاب, کتاب آنچه باید همسران جوان بدانند