كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آنچه باید هر زن شوهر دار بداند

آنچه باید هر زن شوهر دار بداند

نویسنده: آندره آرتوس
مترجم: نصرت الله کاسمی
ناشر: شرکت مولفان و مترجمان ایران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : عالی

مروری بر کتاب

در بهداشت و اخلاق

طرح و آموزش مسائل مختلف زندگی 

براي بقا و دوام هر زندگي مشترك، نياز به داشتن آگاهي است. آگاهي شايد ارمغان ارزشمندي است كه در اين اثر جاي خوش كرده است. هديه اي كه هر مرد خواهان زندگي مشترك توام با آرامش و اطمينان بدان نياز دارد. علم اينكه چگونه بايد با همسر خويش ارتباط برقرار كرد؟ نيازهاي او چيست؟ چه مواردي موجب آزارش مي شود؟

همچنين چگونه مي‌توان لذت زندگي مشترك را به او هديه كرد؟ زندگي مشترك چه تفاوتي با دوران مجردي دارد؟ مشكلات و مزاياي آن چيست؟‌ وظيفه ي مرد به عنوان شوهر و پدر خانواده چيست؟ فرزند داري چگونه است؟ همچنين بسياري موارد ديگر كه مطالعه اين كتاب شما را از آن آگاه خواهد ساخت.

به هنگاميكه زن و مرد زندگي خود را، با رشته زناشويي، بهم پيوند دادند، تنها به سبب عشقي نيست كه ميان آن دو وجود دارد، بلكه با اين كار اساس خانواده اي را نيز بنيان نهند، يعني گاهواره اي طبيعي كه در آن فرزنداني كه از پيوندشان پديد مي آيند،‌ آن چيزي را خواهند يافت كه از لحاظ مادي و معنوي به آن نياز دارند تا بتوانند بنوبه خود افرادي رسيده و بالغ شوند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آنچه باید هر زن شوهر دار بداند

  • 200,000ریال

برچسب ها: آندره آرتوس, نصرت الله کاسمی, روانشناسی خانواده, بهداشت, زناشویی, روانشناسی جنسی, روانشناسی ازدواج, کتاب آنچه باید هر زن شوهر دار بداند