كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
آناستازیا

آناستازیا

نويسنده: مری موریسی
مترجم: زهرا تابشیان
ناشر: دشتستان
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 367
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب

با اسم دو ختر ور میرود آناستازیا.آی - ا- ستا-زیا- مثل صدای برخورد امواج دو هجای اول به هم می چسبد و در هجای بهدی منعکس می شوند.اسم مثل گلبرگهای به هم پیچیده ی غنچه گل سرخ باز می شود.آن را مخفف می کندآنا- تا به قامت کوچولوی شاهزاده ای که صاحب آن است بخورد.

با نام خودش مقایسه می کند : ناشناس با ابهام غیر عادی اش اسمی برای ثبت در دفتر گزارش های روزانه ، ثبت نام. نامی که اجازه شناخت نمیدهد، نامی که باعث می شود مامور دولت دستش را بلند کند و بگویید : داخل نشو برگرد بن بست .
آناستازیا، صاحب کوچولوی اسم را برانداز می کند که سرش را رویا زده خم کرده ، با سر شانه های گرد و مرواریدهای کوچکی که در شیار گلویش لانه کرده اند. مری موریس1957 در دابلین زاده شد.

داستانی به نام alazy eye 1993 و رمان mather of pearl 1996. از او منتشر شده است. موریس جایزه ی هنسی را در 1984 و جایزه ادبی لنان را در 1995 گر فته است.
 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آناستازیا

  • ناشر: دشتستان
  • کد کتاب: 86790 - 23/3
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال

برچسب ها: مری موریسی, زهرا تابشیان, داستان های انگلیسی, کتاب آناستازیا