كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آموزش زبان در بستر مجازی

آموزش زبان در بستر مجازی

نویسنده: نادر حقانی
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 297
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

زبان به عنوان یکی از ضروری ترین، پیچیده ترین و در عین حال بدیهی ترین ابزار ارتباطی انسان با محیط پیرامون خویش، نقش اساسی اما پارادکس در روابط انسانی دارد، زیرا از یک طرف ساده ترین عامل و از طرفی دیگر مشکل ترین مانع تعامل بین انسان هاست.

از همین روست که متخصصان آموزش (مجازی) زبان تلاش می کنند اصولی ترین و سریع ترین راه ممکن را برای تسلط به زبان های خارجی ابداع کنند. تا همین اواخرتنها بستر عمده ی اموزش زبان، بستر فیزیکی با اموزش متعارف و سنتی بود. با گسترش اینترنت و پیدایش محیط چهارم، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در حوزه ی تحقیقات زبان آموزی و زبان شناسی کامپیوتر قرار گرفت.

کتاب حاضر کوشیده است ضمن بررسی مؤلفه ها و پارامترهای بستر مجازی، شیوه های متعارف و متفاوت آموزش زبان را با ارائه ی بنیان های نظری یادگیری مورد مقایسه قرار دهد و چگونگی انتقال آموزش زبان به این بستر را بر اساس مدل های مجازی طرح و تعدیل کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آموزش زبان در بستر مجازی

  • 300,000ریال

برچسب ها: نادر حقانی, زبانشناسی, زبان انگلیسی, آموزش زبان, کتاب آموزش زبان در بستر مجازی