کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان

آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان

نویسنده: ماندانا سلحشور
ناشر: فراروان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این کتاب حاوی موضوعاتی است که قبل از ورود به دبستان و پیش دبستانی باید به کودکان آموزش داده شود. کودکان قبل از ورود به مدرسه نیاز به یک سری اطلاعات مقدماتی درباره ریاضی، علوم و دانش اجتماعی به عنوان پیش نیاز دارند، آنها باید با تصویر حروف و اعداد آشنایی مقدماتی داشته باشند تا هنگام ورود به مدرسه بتوانند به راحتی با محیط جدید ارتباط برقرار کنند. در این راستا والدین نقش بسزایی در آموزش مطالب فوق به بچه‌ها دارند. کتاب «کودکان پیش دبستانی» به آنها کمک می‌کند که با روشی اصولی و درست این کار را انجام دهند.

این کتاب به والدین می‌آموزد که چگونه می‌توانند از دوران کودکی، فرزندشان را با استفاده روش تربیتی درست و اصولی، مسئولیت‌پذیر بار بیاورند. اصولا بچه‌ها از زمانی که توانایی راه رفتن و یاد گرفتن پیدا می‌کنند، می‌توانند مسئولیت‌پذیر باشند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان

  • ناشر: فراروان
  • کد کتاب: 29131
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: ماندانا سلحشور, روانشناسی کودک, روانشناسی تربیتی, کتاب آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان