كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آموزشهای دون خوان

آموزش های دون خوان

نویسنده: کارلوس کاستاندا
مترجم: مهران کندری
ناشر: میترا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 236
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 2

کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

نخستین نشستم با دون خوان در یادداشتهایم 23 ژوئن 1961 تاریخگذاری شده است.

آن زمان موقعی بود که آموزشهایم شروع شد. قبلاً او را بارها دیده بودم و فقط از دید یک ناظر به او نگاه کرده بودم.

درهر فرصتی نیز از او خواهش کرده بودم چیزی درباره پیوته به من بیاموزد. او همواره درخواست مرا نادیده گرفته اما هرگز موضوع را کاملاً رد نکرده بود. این تردید را امکانی دیده بودم که شاید با چابلوسی بیشتر حاضر شود درباره معرفتش صحبت کند.

کارلوس سزار سالوادور آراندا کاستاند؛ ۱۹۲۵ - ۱۹۹۸؛ نویسنده پرطرفدار آمریکایی کتاب‌های شمن‌باوری بود. دوازده کتاب وی که به ۱۷ زبان ترجمه گردیده و ۸ میلیون نسخه فروش داشته‌اند باعث ایجاد جنجال و توجه فراوان در میان علاقه‌مندان به فلسفه و مردم شناسی گردید.

او ابتدا با تکیه بر تعالیم دون خوان در سال ۱۹۶۸ یک سری کتاب نوشت که آموزش‌های او را در شمنیزم توصیف می‌کردند. کتاب‌ها که به زبان خودش روایت شده‌اند مربوط به تجربیاتی است که وی تحت سرپرستی یک سرخپوست یاکی یا مرد دانا بنام دون خوان ماتئوس به دست آورد. منتقدان گفته‌اند که آنها داستانهای تخیلی هستند در حالیکه حامیان کاستاندا ادعا می‌کنند اتفاقات ذکر شده در کتب او حقیقی بوده یا دست کم آثار فلسفی ارزشمندی بوده و شیوه‌هایی را برای بالا بردن سطح آگاهی ارائه می‌دهند....

فهرست

•  آموزشها
•  تحلیل اساسی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آموزشهای دون خوان

  • ناشر: میترا
  • کد کتاب: 104641 - 70/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کارلوس کاستاندا, مهران کندری, دون کارلوس, دون خوان, عرفان سرخپوستی, شمنیسم, روانشناسی عرفانی, عرفان غرب, عرفان امریکای جنوبی, کتاب آموزشهای دون خوان