کتاب آمریکای باستان فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیا انتشارات ققنوس

آمریکای باستان

نویسنده: کاترین ج. لانگ
مترجم: فرید جواهر کلام
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1391 - 1386 - دوره چاپ: 5 - 4

 

مروری بر کتاب

مجموعه تاریخ جهان می کوشد چشم اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرصه کند. این مجموعه با ارائه زمینه های فرهنگی رخدادهای تاریخی ، خواننده را میخکوب خود می سازد.

« مجموعه تاریخ جهان» اندیشه های سیاسی فرهنگی و فلسفی تاثیر گذار را در گذر مشعل تمدن از بین النهرین و مصر باستان به یونان و روم اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن های جهانی تا روزگار ما پی می گیرد. این مجموعه نه تنها برای آشنایی خوانند گان با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه همچنین در پی آگاه ساختن آن ها از این واقعیت است که زندگیشان بخشی از سر گذشت کلی انسان هاست.

هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخی را به خواننده ارائه می کند.

تاریخ‌ آمریکا پیش‌ از رسیدن‌ اروپائیان‌ به‌ آن‌جا تقریباً ناگفته‌ مانده‌ است‌ با این‌ همه‌ هر سال‌ بخش‌های‌ تازه‌ از آن‌ آشکار می‌گردد.

نخستین‌ انسان‌هایی‌ که‌ به‌ قاره‌ آمریکا رسیدند، بخشی‌ از مردمانی‌ بودند که‌ به‌ آرامی‌ از آمریکا گذر کرده‌ و به‌ قاره‌های‌ دیگر رفته‌ بودند. پاره‌ای‌ از این‌ مردمان‌ حدود یکصد هزار سال‌ پیش‌ ابتدا به‌ آسیا و اروپا مهاجرت‌ کردند. 
کتاب‌ آمریکای‌ باستان‌ در 148 صفحه‌ با نثری‌ خواندنی‌ و ترجمه‌ای‌ روان‌ ماهیت‌ تاریخ‌ این‌ کشور پهناور را بر خوانندگان‌ و علاقه‌مندان‌ آشکار می‌سازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آمریکای باستان

  • ناشر: ققنوس
  • کد کتاب: 76994 - 95/4
  • موجودی: در انبار
  • 160,000ریال

برچسب ها: کاترین ج. لانگ, فرید جواهر کلام, تاریخ امریکا, تاریخ جهان, آمریکای باستان, اینکا, سرخپوستان, جامعه شناسی امریکا, آمریکا, کتاب آمریکای باستان