كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آلبوم

آلبوم

نویسنده: مری رابرتز رینهارت
مترجم: مهرناز ابریشم چیان
ناشر: مس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 556
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

داستانی است جنایی درباره‌ی افرادی که در یک محله با روشی سنتی زندگی می‌کنند. قتلی در آن محله اتفاق می‌افتد و ناخواسته قتل‌های متعدد دیگری مرتبط با قتل اولیه به وقوع می‌پیوندد؛ اما کلید حل معما آلبومی است که به یکی از افراد آن محله تعلق دارد....

مدت مدیدی است که با یکدیگر زندگی می کنیم ، پنج خانواده در محله کرسنت . محله ای با مردم و خانه های شان ، با جاده ای که در مقابل قرار دارد و حالا به خیابان تبدیل شده است و به صورت واحدی در آمده اند.با این راه باریک در مسیر پشت خانه و با این گوشه نشینی ، دنیای خارج را به روی خود بسته است.

هیچ وقت فکر نمی کردیم که هرکدام به نوعی غیرعادی هستیم . وقتی هلن و لینگتون بعد از ازدواج با جیم برای زندگی به کرسنت آمد و اظهار داشت همه ما از آلبومی قرن نوزدهمی بیرون آمده ایم ، شوکه شدم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آلبوم

  • ناشر: مس
  • کد کتاب: 77788 - 55/2
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 340,000ریال

برچسب ها: مری رابرتز رینهارت, مهرناز ابریشم چیان, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, کتاب آلبوم