كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آفرین فردوسی

آفرین فردوسی

نویسنده: محمدجعفر محجوب
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 400
اندازه کتاب: وزیری  - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

سی قصه از شاهنامه

گفتارهایی که در این کتاب از نظر خواننده گرامی می گذرد به مرور ایام و در طی سالیان متمادی نوشته شده و بعضی از آنها پیش از این نیز انتشار یافته است. هدف اصلی از نوشتن این مباحث، و گفتارهای متعدد دیگر که برای معرفی دیگر آثار شعر یا نثر ادب فارسی نوشته شده، و امیدواریم به صورت جلد دوم همین کتاب انتشار یابد این بوده که خواننده را با شاهکار بزرگ شعر و نشر این زبان آشنا کند و حد فاصل و وسیله ارتباطی میان خواننده علاقه مند امروزی و آثار بزرگان روزگاران گذشته باشد و چون قدیمی ترین اثر مهم زبان و ادب فارسی که در حقیقت رکن اصلی زبان و ادب و تاریخ و فرهنگ و جامعه شناسی و آداب و رسوم قوم ایرانی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آفرین فردوسی

  • ناشر: مروارید
  • کد کتاب: 79006 - 106/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: محمدجعفر محجوب, شعر فارسی, فردوسی, شاهنامه, داستان های شاهنامه, اساطیر ایران, شعر اسطوره ای, داستان های اساطیری, کتاب آفرین فردوسی