منو
سبد خرید

آفرینش ؛ سرگذشت کوروش سپیدمه ؛ دو جلدی

آفرینش ؛ سرگذشت کوروش سپیدمه ؛ دو جلدی
درحال حاضر موجود نمی باشد
آفرینش ؛ سرگذشت کوروش سپیدمه ؛ دو جلدی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 108367 - 111/4
  • وزن: 1.30kg
  • UPC: 55
0 ریال

آفرینش 

نویسنده: گور ویدال
مترجم: عبدالحمید سلطانیه
ناشر: مترجم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 820
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1370 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

این کتاب درباره کوروش سپیدمه، سیاست‌مدار دوران هخامنشی است. کورش اسپیتام در قرن پنجم پیش از میلاد به کشورهایی با مذاهب و حکومت‌های گوناگون سفر کرد و در این سفر، نمادهای انسانی مانند زرتشت، بودا، لاو سو و غیره را ملاقات کرده بود

داستان با سرگذشت کوروش سپیدمه (کورش اسپیتام یا سیروس سپیتاما)، فرستاده ایرانی هخامنشی در سده پنجم پیش از میلاد، آغاز می‌شود. کسی که به همه جهان آشکار آن دوران سفر می‌کند تا باورهای سیاسی و دینی ملت‌های گوناگون آن زمان را مقایسه کند و بسنجد.

این کتاب تصویری کلی از دوران آن روز (داریوش، خشایارشا و اردشیر) را به دست می‌دهد. کوروش سپیدمه نخستین سفیر ایران در هند، چین و یونان بوده‌است و در این کتاب همزمان شما را با عقاید زرتشت، بودا، کنفسیوس و سقراط آشنا می‌کند.

رمان «آفرینش» اثری است متعلق به قرن پنجم پیش از میلاد مسیح، عصر پادشاهان قدیم ایرانی، داریوش و خشایار و نیز عصر زرتشت، بودا، کنفسیوس، هردوت و سقراط. گورویدال در جایی گفته است که همیشۀ خدا آرزویش این بوده که رمانی بخواند که زرتشت، سقراط، بودا و کنفسیوس همه در آن جمع باشند و چون چنین کتابی پیدا نمی‏ کند، به ناگزیر خود دست به کار نوشتن این رمان می ‏زند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات