منو
سبد خرید

آشیانه افسانه ؛ پنج گانه‌ افسانه

آشیانه افسانه  ؛ پنج گانه‌ افسانه
-10 %
آشیانه افسانه ؛ پنج گانه‌ افسانه
  • موجودی: موجود
  • مدل: 117428
  • وزن: 0.40kg
540,000 ریال
600,000 ریال

آشیانه افسانه

نویسنده: براندون مول
مترجم: میلاد فشتمی
ناشر: بهنام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 376
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

پنج گانه‌ افسانه

داستان این مجموعه روایت اتفاقاتی است که بر سر یک خواهر و برادر نوجوان می افتد و آنها را درگیر ماجراهایی میکند.

کندرا و ست زمانی به آشیانه ی افسانه میروند به پدر بزرگ و مادر بزرگ انها مخفیانه سرپرستی ان جای مخفیانه را بعده دارند و والدین انها برای مدتی به خاطر مسئله ای آنها را ترک میکنند و پدر بزرگ و مادر بزرگ آنها تصمیم میگیرند راز انجا را برای نوه هایشان فاش کنند تا شاید در آینده انها سرپرستی آنجا را به عهده بگیرند...

ولی داستان همیشه به خوبی و خوشی پیش نمیرود ، انجمن ستاره ی مغرب در صدد از بین بردن این اشیانه هاست که به منظور حفاظت از موجودات جادویی بنا شده اند...

کریستوفر پائولینی، نویسنده: مجموعه آشیانه افسانه از چنان جذابیتی برخوردار است که من سه کتاب اول آن را در یک شب تمام کردم. تا ساعت 4:40 صبح بیدار ماندم تا پایان ماجرای کتاب سوم را بخوانم. هرکتاب بهتر از کتاب قبلی بود... آشیانه افسانه بهترین مجموعه تخیلی است که در چند سال اخیر خوانده ام. ای کاش وقتی ده یا دوازده ساله بودم آن را می‌­‌خواندم.

اورسون اسکات کارد، نویسنده مجموعه داستان‌های بازی اندر: در نگاه اول آشیانه افسانه کتابی برای کودکان و نوجوانان به‌نظر می‌رسد، امام همچون هری پاتر این مجموعه نیز می‌تواند با صدای بلند در یک خانواده خوانده شود و بزرگترها نیز باندازه بچه‌ها از آن لذت ببرند.... در حق خودتان لطفی بکنید و اولین رمان مول را از دست ندهید، نویسنده‌ای که بی‌شک به یکی از برترین نویسندگان ژانر داستان‌های تخیلی تبدیل خواهد شد.

کلمبیا دیلی تریبون: داستان آشیانه افسانه آنقدر استادانه نگاشته شده و از چنان کششی برخوردار است که احساس می‌کنید جادویش روی شما نیز تاثیر می‌گذارد. جادوی کتاب ، قدرت کنار گذاشتن آن حتی برای یک لحظه را نیز از خواننده سلب می‌کند. قدرت نویسندگی براندون مول شگفت‌انگیز است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.