كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آشپزی رژیمی اتکینز

آشپزی رژیمی اتکینز

نویسنده: رابرت سی. اتکینز
مترجم: میترا معتضد
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 300
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

در این نوشتار ضمن معرفی انواع ویتامین‌ها، پروتئین‌ها، مواد قندی و کربوهیدراتها؛ علل چاقی و اصول اساسی کم کردن وزن و نحوه رژیم گرفتن صحیح و مناسب بر اساس شرایط بدنی هر فرد تشریح می‌شود. افزون بر آن در بخشی از کتاب طرز تهیه غذاهای رژیمی متنوع آموزش داده‌شده و به سؤالاتی درباره رژیم گرفتن پاسخ داده شده‌است.

در این کتاب شما در می‌یابید که چگونه رژیم غذایی اَتکینز در یک چهارچوب علمی از یک مد زودگذر به یک درمان تأثیرگذار و سالم تبدیل شده است. این کتاب هم‌چنین بینش باارزشی را برای انجام صحیح رژیم غذایی اَتکینز به‌طور ساده‌تر برای عموم مردم به همراه دارد و سبک زندگی همراه با قند کمتر را به شما می‌آموزد.

به‌زودی متوجه می‌شوید که آنچه که در دستان خود گرفته‌اید چیزی بیش از یک کتاب ساده رژیم غذایی است. خلاصه صدها تحقیق و بررسی دکتر استفان دی. فینی، دکتر اریک سی. وستمن و دکتر جف. اس. ولک در بهترین مجله‌های پزشکی و همین‌طور بیش از ۵۰ مقاله بین‌المللی این سه متخصص در زمینه مبارزه با چاقی، کلسترول بالا و دیابت نوع ۲ مبنی بر برتری رژیم غذایی با قند پایین بر رژیم غذایی با چربی پایین در این کتاب یافت می‌شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آشپزی رژیمی اتکینز

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 91574 - 53/4
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 0ریال

برچسب ها: رابرت سی. اتکینز, میترا معتضد, رژیم غذایی, لاغری, تغذیه, آشپزی, سلامتی, کتاب آشپزی رژیمی اتکینز