کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
آشپزی جدید و غذا درمانی

آشپزی جدید و غذا درمانی

نویسنده: پروین کازرونی
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

غذا نقش مهمی در تامین سلامت شخص دارد ، رژیم غذاهای بهداشتی نه تنها سلامتی خانواده را تامین می کند بلکه از نظر اقتصادی در جامعه تاثیر بسزایی دارد .هنگام تهیه غذا رعایت نکاتی از قبیل بررسی ارزش غذایی مواد ، از نظر کمی و کیفی در رابطه با پیشگیری از بسیاری بیماریها لازم است . زیرا چنانچه نقصانی ا زنظر کمی و کیفی در انتخاب غذا روی دهد ، منجر به تحلیل قوا و بروز بیماریهای روحی و جسمی می شود .

ویل دورانت در لذات فلسفه از قول نیچه نوشته است: هر انسان کامل باید نخست حیوان کاملی باشد. اگر این سخن را بپذیریم، پس غذا و تغذیه را هم باید از اصول و مقدمات انسان کامل شدن بدانیم. غذاخوردن انسان عملی فرهنگی است و «آداب و تربیتی» دارد.

آشپزی جدید و غذا درمانی کتابی است که یافته های علم تغذیه را هم به این آداب و تربیت افزوده است و به زبانی ساده برای همگان توضیح داده است. در این کتاب، هر نوع غذا که شرح داده شده، خاصیت های غذایی آن نیز همراه فوت و فن آشپزی آمده است. غذاهای این کتاب، ایرانی و غیرایرانی، برای ایرانیان امروز آشنا و با ذائقۀ آنان هماهنگ است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آشپزی جدید و غذا درمانی

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 102137 - 70/2
  • موجودی: در انبار
  • 270,000ریال
  • 235,000ریال

برچسب ها: پروین کازرونی, آشپزی, تغذیه, شیرینی, غذا, کتاب آشپزی جدید و غذا درمانی