منو
سبد خرید

آشپزی جدید و غذا درمانی

آشپزی جدید و غذا درمانی
-15 %
آشپزی جدید و غذا درمانی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 129892 - 70/2
  • وزن: 0.50kg
230,000 ریال
270,000 ریال

آشپزی جدید و غذا درمانی

نویسنده: پروین کازرونی
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

غذا نقش مهمی در تامین سلامت شخص دارد ، رژیم غذاهای بهداشتی نه تنها سلامتی خانواده را تامین می کند بلکه از نظر اقتصادی در جامعه تاثیر بسزایی دارد .هنگام تهیه غذا رعایت نکاتی از قبیل بررسی ارزش غذایی مواد ، از نظر کمی و کیفی در رابطه با پیشگیری از بسیاری بیماریها لازم است . زیرا چنانچه نقصانی ا زنظر کمی و کیفی در انتخاب غذا روی دهد ، منجر به تحلیل قوا و بروز بیماریهای روحی و جسمی می شود .

ویل دورانت در لذات فلسفه از قول نیچه نوشته است: هر انسان کامل باید نخست حیوان کاملی باشد. اگر این سخن را بپذیریم، پس غذا و تغذیه را هم باید از اصول و مقدمات انسان کامل شدن بدانیم. غذاخوردن انسان عملی فرهنگی است و «آداب و تربیتی» دارد.

آشپزی جدید و غذا درمانی کتابی است که یافته های علم تغذیه را هم به این آداب و تربیت افزوده است و به زبانی ساده برای همگان توضیح داده است. در این کتاب، هر نوع غذا که شرح داده شده، خاصیت های غذایی آن نیز همراه فوت و فن آشپزی آمده است. غذاهای این کتاب، ایرانی و غیرایرانی، برای ایرانیان امروز آشنا و با ذائقۀ آنان هماهنگ است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات