كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
دنیای هنر آشپزی آسان با گوجه فرنگی

دنیای هنر آشپزی آسان با گوجه فرنگی

نویسنده: ماریا گراتسیا ویلا
مترجم: اکرم ذاکری
ناشر: بین الملل حافظ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

رنگی - مصور

با بیش از 50 دستورالعمل ساده

... گوجه فرنگی ها را از وسط دو نیمه کره داخل آن را خالی کنید. مراقب باشید لبه های گوجه فرنگی آسیب نبیند ، فیله گوجه فرنگی ها را ریز کنید . روغن را در تابه ریخته ، سیر رنده شده را در آن تفت دهید ، پیاز را اضافه کنید و تفت دهید . وقتی پیاز سبک شد قبل ازآنکه طلایی رنگ شود فیله گوجه و گوجه فرنگی های ریز شده و رب گوجه را به پیاز افزوده و 3 تا 4 دقیقه تفت دهید .

سپس گشنیز خرد شده و آب را بیفزایید ؛ همین که به جوش آمد ، حرارت را کم کنید و بگذارید تا آهسته بجوشد گوجه فرنگی ها پخته شده و آب آنها کمی کشیده شود . نان تست را به شکل مربع تکه کرده و سرخ کنید و سپس همراه نمک و فلفل و جوزبویا به گوجه فرنگی ها اضافه کنید. مواد را خوب مخلوط کرده و بعد از 2 تا 3 دقیقه از روی حرارت بردارید .

داخل گوجه فرنگی ها را که خالی کرده بودید از این مواد پر کنید . دلمه ها را در ظرف پیرکس بچینیند روی آن کمی پودر نان بپاشید و در فر با حرارت متوسط و به مدت 15 تا 20 دقیقه قرار دهید . این غذای ساده می تواند عصرانه یا پیش غذای خوبی برای شما و خانواده تان باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

دنیای هنر آشپزی آسان با گوجه فرنگی

  • 220,000ریال
  • 198,000ریال

برچسب ها: ماریا گراتسیا ویلا, اکرم ذاکری, آشپزی, کتاب دنیای هنر آشپزی آسان با گوجه فرنگی