كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آشنایی با تاریخ فرهنگ ایران

آشنایی با تاریخ فرهنگ ایران

نویسنده: حسین یاوری - زینب رجبی - ملیسا فربودی جهرمی
ناشر: توتیا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 583
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

مصور - برخی گلاسه و رنگی

در این کتاب، سیر تاریخی فرهنگ و تمدن در ایران بررسی شده است. این پژوهش، تلاشی است در راستای تبیین سیر تاریخی فرهنگ و تمدن در ایران از ابتدای تاریخ تا پایان دوره پهلوی. نگارنده، در ابتدای نوشتار به تبیین برخی تعاریف و مفاهیم کلی مربوط به تاریخ، فرهنگ و تمدن می‌پردازد.

وی سپس با نگاهی به تاریخ فرهنگ ایران از آغاز تا پایان دوره باستان، پژوهش خویش را بسط می‌دهد و با بررسی تاریخ فرهنگ ایران از ظهور اسلام تا پایان دوره پهلوی سخن خود را به پایان می‌رساند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آشنایی با تاریخ فرهنگ ایران

  • ناشر: توتیا
  • کد کتاب: 104356 - 66/2
  • موجودی: در انبار
  • 590,000ریال
  • 450,000ریال

برچسب ها: حسین یاوری, زینب رجبی, ملیسا فربودی جهرمی, تاریخ فرهنگی ایران, تاریخ تمدن ایران, ایران باستان, تاریخ ایران باستان, پادشاهان ایرانی, هخامنشیان, سلوکیان, ساسانیان, اشکانیان, صفاریان, طاهریان, خوارزمشاهیان, صفوی, قاجار, پهلوی, کتاب آشنایی با تاریخ فرهنگ ایران