کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
آشنایی با ارسطو

آشنایی با ارسطو

نویسنده: پل استراترن
مترجم: شهرام حمزه ای
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 74
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 5 

 

مروری بر کتاب 

آشنایی با فیلسوفان مجموعه ای از زندگینامه های فیلسوفان مشهور است که برای گشودن باب آشنایی با اندیشه ها و دیدگاههای آنان مدخل مناسب و مغتنمی به نظر می رسد. 
در هر کتاب گذشته از ارائه ی اطلاعات زندگینامه ای، افکار هر فیلسوف در رابطه با تاریخ فلسفه به طور کلی نیز در رابطه با جریانها و تحولات فکری و اجتماعی و فرهنگی عصر او بازگو می شود و بدون ورود به جزییات نظریات و عقاید او، مهمترین نکته های آنها با بیان ساده و روشن و در عین حال موثق و سنجیده بیان می شود. 
اساس کار در این کتابها سادگی و اختصار بودن است تا جوانان و نیز همه ی خوانندگان علاقه مندی که از پیش مطالعات فلسفی زیادی نداشته اند بتوانند به آسانی از آنها بهره بگیرند و چه بسا همین صفحات اندک انگیزه ی پیجویی بیشتر و دنبال کردن مطالعه و پژوهش در این زمینه شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آشنایی با ارسطو

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 112138 - 37/3
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال

برچسب ها: ارسطو, پل استراترن, شهرام حمزه ای, فلسفه یونان, یونان باستان, فلسفه, فلاسفه غرب, آشنایی با فلاسفه, کتاب آشنایی با ارسطو