کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
آسمان پرستاره ؛ عجایب طبیعت و اسرار آن

آسمان پرستاره

نویسنده: ژزف لی مینگ ,و. ب. هوایت
مترجم: م. آشنا
ناشر: گلشائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 234
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1336 
دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

عجایب طبیعت و اسرار آن

از زمان‌های قدیم تا تا به امروز فهرست‌های مختلفی با عنوان عجایب جهان برای معرفی تماشایی‌ترین شگفتی‌های طبیعی و همچنین ساختهٔ بشر در جهان تدوین شده‌اند.

عجایب هفت‌گانه باستان اولین فهرست شناخته‌شده از برجسته‌ترین ساخته‌های دوران کلاسیک است. این فهرست بر اساس کتاب‌های راهنمای سفر شناخته‌شده در بین گردشگران یونان باستان نوشته شده و تنها شامل آثاری است که در محدودهٔ ندریای مدیترانه بنا شده بودند.

عدد هفت به این دلیل انتخاب شده بود که یونانیان آن را نماد کمال و فراوانی و همچنین آن را نشانگر پنح سیاره شناخته شده دوران باستان به اضافه خورشید و ماه می‌دانستند. فهرست‌های مشابه زیادی ایجاد شده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آسمان پرستاره ؛ عجایب طبیعت و اسرار آن

  • ناشر: گلشائی
  • کد کتاب: 83273 - 23/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ژزف لی مینگ, و. ب. هوایت, م. آشنا, عجایب جهان, نجوم, طبیعت, محیط زیست, ستاره شناسی, هیئت, جهان, کتاب آسمان پرستاره ؛ عجایب طبیعت و اسرار آن