كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آزمونهای استراتژی در شطرنج

آزمونهای استراتژی در شطرنج

نویسنده: خلیل حسینی
ناشر: فرزین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

استراتژی در شطرنج کنترل سرشت بازی مطابق با ایده و طرح مورد نظر با انتخاب حرکات درست تا رسیدن به هدف مطلوب است. با توجه به اهمیت و کاربرد این مهارت در شطرنج این کتاب را می‌توان به عنوان مرجعی مناسب جهت فراگیری و تقویت این مهارت تلقی کرد.

استراتژی یا عملیات راهبردی در شطرنج با توجه به تعاریفی که استادان شطرنج ارائه کرده اند کنترل سرشت بازی مطابق ایده و طرح مورد نظر با انتخاب حرکات مناسب تا رسیدن به هدف مطلوب است.این کتاب طیف وسیعی از علاقه‌مندان به شطرنج را آموزش می‌دهد. اگر به دنبال بهبود جایگاه خود در شطرنج هستید از نکته‌های آموزشی این کتاب استفاده کنید.

حتی اگر تنها با حرکات مهره‌ها آشنایی دارید و به دنبال کتابی هستید که هر چه سریع‌تر شما را با مفاهیم آموزشی و تخصصی شطرنج آشنا سازد، می‌توانید از این کتاب استفاده کنید. ۷۲۰ آزمون در این کتاب وجود دارد که هر کدام نیازمند یک پاسخ درست است. هر پاسخ درست شما نیز حاوی یک پیام آموزشی است...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آزمونهای استراتژی در شطرنج

  • ناشر: فرزین
  • کد کتاب: 43041
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: خلیل حسینی, شطرنج, ورزش, کتاب آزمونهای استراتژی در شطرنج