کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب های جدیدی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
آزمایش های علمی خوردنی ؛ دو جلدی

آزمایش های علمی خوردنی 

نویسنده: ویکی کوب
مترجم: شهلا انتظاریان
ناشر: چکه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 390
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب «آزمایش‌های علمی خوردنی» این امکان را برای هر نوجوان فراهم می‌کند که با استفاده از وسایل آشپزخانه ، آزمایش‌های درس علوم و همچنین بسیاری از آزمایش های دیگر را به راحتی انجام دهد.این کتاب با نگاهی به آزمایش‌های درس علوم دوره‌های ابتدایی مدارس نوشته شده و نویسنده آن سعی کرده که با ساده‌ترین شیوه‌ها ، مفاهیم این درس را برای دانش آموزان و مخاطبان آن گروه سنی توضیح دهد.

در  این کتاب عناوینی چون؛ محلول‌ها، سوسپانسیون،کربوهیدارت‌ها و چربی‌ها، شیمی آشپزخانه،  میکروب‌ها، آنزیم‌ها، واژه نامه علمی و ... به چشم می ‌خورد. هم چنین برای تمام آزمایشها دستور‌کار و پرسش‌هایی مرتبط با آن آزمایش آورده شده. همان‌طور که از اسم این کتاب برمیآید، آزمایشهای این کتاب به گونه‌ای نوشته شده که پس از انجام آن ماده‌ای خوردنی به دست می‌آید و یا تمام مواد لازم آن را مواد خوردنی موجود در آشپزخانه تشکیل می‌دهند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آزمایش های علمی خوردنی ؛ دو جلدی

  • ناشر: چکه
  • کد کتاب: 93525 - 37/4
  • موجودی: در انبار
  • 240,000ریال

برچسب ها: ویکی کوب, شهلا انتظاریان, علمی عمومی, تغذیه, مواد غذایی, کمک آموزشی, کتاب آزمایش های علمی خوردنی