كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آزمایش های علمی خوردنی ؛ دو جلدی

آزمایش های علمی خوردنی 

نویسنده: ویکی کوب
مترجم: شهلا انتظاریان
ناشر: چکه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 390
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب «آزمایش‌های علمی خوردنی» این امکان را برای هر نوجوان فراهم می‌کند که با استفاده از وسایل آشپزخانه ، آزمایش‌های درس علوم و همچنین بسیاری از آزمایش های دیگر را به راحتی انجام دهد.این کتاب با نگاهی به آزمایش‌های درس علوم دوره‌های ابتدایی مدارس نوشته شده و نویسنده آن سعی کرده که با ساده‌ترین شیوه‌ها ، مفاهیم این درس را برای دانش آموزان و مخاطبان آن گروه سنی توضیح دهد.

در  این کتاب عناوینی چون؛ محلول‌ها، سوسپانسیون،کربوهیدارت‌ها و چربی‌ها، شیمی آشپزخانه،  میکروب‌ها، آنزیم‌ها، واژه نامه علمی و ... به چشم می ‌خورد. هم چنین برای تمام آزمایشها دستور‌کار و پرسش‌هایی مرتبط با آن آزمایش آورده شده. همان‌طور که از اسم این کتاب برمیآید، آزمایشهای این کتاب به گونه‌ای نوشته شده که پس از انجام آن ماده‌ای خوردنی به دست می‌آید و یا تمام مواد لازم آن را مواد خوردنی موجود در آشپزخانه تشکیل می‌دهند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آزمایش های علمی خوردنی ؛ دو جلدی

  • ناشر: چکه
  • کد کتاب: 93525 - 37/4
  • موجودی: در انبار
  • 240,000ریال

برچسب ها: ویکی کوب, شهلا انتظاریان, علمی عمومی, تغذیه, مواد غذایی, کمک آموزشی, کتاب آزمایش های علمی خوردنی