كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آریو برزن دلاور پارس ؛  کمیک استریپ

آریو برزن دلاور پارس

نویسنده: محمود برآبادی
تصویرگر: سعید رزاقی
ناشر: خراسان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 44
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان های مصور ؛ کمیک استریپ ؛ سرداران نامی ایران

گلاسه - مصور - رنگی / مناسب برای گروه سنی "ج"

داستان مصور یا کُمیک‌استریپ ؛ نقاشی، یا مجموعه‌ای از نقاشی‌های دنباله‌دار است که ماجرایی را روایت می‌کند. کمیک معمولاً توسط یک تیم دونفره که یکی داستان را می‌نویسد و دیگری تصویر گری و جوهر زنی می‌کند ساخته می‌شود.

اسکندر مقدونی در پی کشورگشایی خود از اختلاف میان فرمانروایان ایران آگاه می شود. داریوش سوم نمی توانست کشور را اداره کند. با هجوم اسکندر به ایران سپاه ایران شست سختی می خورد و اسکندر به پارس می رسد و قصد گرفتن تخت جمشید را دارد. آریو برزن که حاکم نواحی پارس بود در دژی در مقابل او ایستادگی می کند اما با خیانت یکی از افرادش اسکندر راه ورود به دژ را می یابد و …

داستان کتاب به سال های دور برمی گردد، وقتی امپراتوری بزرگ هخامنشی که بنیانگذارش کوروش کبیر بود، بر ایران حکمرانی می کرد. ایران در این زمان پهناورترین امپراتوری دنیاست که شکست های سختی را به دیگران تحمیل کرده اما اختلافات داخلی موجب تضعیف حکومت مرکزی و ظهور داریوش سوم می شود. از آن طرف در مقدونیه فلیپ پادشاه این کشور می میرد و پسر جوانش اسکندر که نبوغ ویژه ای در مسائل نظامی دارد به قدرت می رسد و با آرزوی جبران شکست یونان از ایران با حدود 35 هزار سرباز به ایران حمله می کند و بعد از پیروزی اولیه در برابر سپاه داریوش سوم به پیشروی ادامه می دهد تا این که آریو برزن در برابرش حماسه ساز می شود.    

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آریو برزن دلاور پارس ؛ کمیک استریپ

  • ناشر: خراسان
  • کد کتاب: 71408
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 360,000ریال

برچسب ها: محمود برآبادی, تاریخ جنگ های ایران, کمیک استریپ, داستان های مصور, تاریخ ایران باستان, سرداران ایران, داستان های تاریخی, داستان های کودک و نوجوان, کتاب آریو برزن دلاور پارس