دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

آرزوهای یک زن

آرزوهای یک زن

نویسنده: سیدنی شلدون
مترجم: شراره شهلائی
ناشر : مترجم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 592
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 3

کیفیت :  نو ؛ لبه جلد تاخوردگی دارد
 

مروری بر کتاب

کتاب داستان چهار نسل از یک خانواده است که همگی رویایی مشترک دارند. این کتاب روایتی محکم و خوش ساختار دارد. سیدنی شلدون در این کتاب به خوبی شخصیت ها را ترسیم کرده است و داستان را با عمق خوبی شرح داده است. در این داستان روان پیچیده ی انسان مورد بررسی قرار گرفته است و به همین دلیل است که این کتاب میان کتاب های شلدون بسیار پرفروش و پرطرفدار است.

کتاب حاضر از جمله معدود رمان هایی است که در زبان انگلیسی درباره زندگی شخصیت و افکار سوداگران الماس در آفریقای جنوبی ، به رشته تحریر در آمده است.معدود بودن از این جهت می باشد که اکثر نویسندگان امریکایی معمولا موضوع های پولساز، جنجالی و عاری از ملاحظات انسانی را ترجیح می دهند وکمتر به فکر می افتند که از زندگی خصوصی و پر ماجرای سودا گران الماس که در عین حال افراد قدرتمندی در صحنه اقتصاد نیز هستند، پرده بردارند.

داستانی درباره تجارت، حرص و طمع، هوس‌بازی، انتقام و پر از تعلیق و هیجان از سیدنی شلدون. این کتابی است درباره چهار نسل از یک خانواده. داستان ساختاری محکم دارد. سیدنی شلدون توضیحات کاملی از شخصیت‌های قهرمانان داستان ارائه می‌دهد به‌طوری که شما هر چیزی را که اتفاق می‌افتد جلوی چشمانتان احساس می‌کنید. 

حوادث کتاب در کشورهای مختلفی به وقوع می پیوندند. مکان شروع داستان اسکاتلند است. “جیمی مک گریگور”، یک کشاورز اسکاتلندی است که از فقر و بینوایی خود و خانواده اش به ستوه آمده و در دوره ای معروف به تب الماس راهی آفریقای جنوبی می شود. از اینجا به بعد بیشتر حوادث در آفریقای جنوبی و در در حوالی رودخانه وال (Vall) و معادن الماس اطراف آن به وقوع می پیوندند. “کیت بلک ول” دختر جیمی و تنها وارث ثروت افسانه ای او نیز پس از خریدن خانه ای به همراه خانواده اش در ایالت مِین واقع در ایالات متحده آمریکا ساکن می شوند و بیشتر ماجراهای انتهایی کتاب نیز در آنجا می گذرد.​

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات